dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Stargard

625 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

625 ogłoszeń

385 000 zł38,23 m² 10 070,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie. Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

644 000 zł83,51 m² 7 711,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Zielona Dolina Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard,zachodniopomorskie

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w kompleksie działek z wyznaczoną wspólna drogą wewnętrzną oraz wspólnym terenem rekreacyjnym. Dojazd do działek drogą gminną nieutwardzoną. Dojście do jeziora od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 600 zł83,51 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

711 000 zł103 m² 6 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m (pow. zabudowy 118m ), położony na dużej działce 1001 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

39,62 zł/m²34,07 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze, okna od ul. Wyszyńskiego. W budynku dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²327 m² 4 905 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo- usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się w piwnicy, oddzielne wejście od ul. Wyszyńskiego. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł26 433 m² 643,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 26 433 mkw zabudowana budynkami o powierzchni 13 125 mkw i zlokalizowana przy ul. Pierwszej Brygady 18a. Możliwy dojazd również od ulicy Towarowej. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł42 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie z 2020 roku w pełni wykończone i umeblowane bez żadnych nakładów ze strony kupującego. Piętro 2, ekspozycja słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 330 m² 392,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 641 m²

Zespół budynków biurowych w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 641 m 2. Na ogrodzonym terenie znajdują się trzy budynki biurowe o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spokojna

Centrum,Stargard

386 000 zł39 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36 m2 położone na II piętrze nowego bloku z windą (rok budowy 2020) na Osiedlu Platinum Park przy ul. Spokojnej. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Letnie,Stargard

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie. Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podleśna

Kossaka,Stargard

220 000 zł937 m² 234,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w Stargardzie przy ul. Podleśnej Twoje wymarzone miejsce na dom! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 937 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Stargard

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka), położone na III piętrze ocieplonego bloku w ok. centrum miasta przy ul. Żeromskiego. Pow. użytkowa 38,27 m2. W skład lokalu wchodzi salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Stargard

339 000 zł48 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , usytuowane na 6 piętrze zadbanego budynku w samym centrum Stargardu. Budynek wyposażony jest w dwie windy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Zachód,Stargard

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, idealnego dla osób szukających komfortu i wygody. Grand Finanse && Nieruchomości to wyłączny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chopina,Stargard

380 000 zł64 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,60 m , położonego na czwartym piętrze w budynku na osiedlu Chopina. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bydgoska

Stare Miasto,Stargard

985 000 zł206 m² 4 781,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom dwulokalowy po termomodernizacji - okolice Stargardu Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i zadbany dom, składający się z dwóch mieszkań położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zachód

Zachód,Stargard

379 000 zł53 m² 7 159,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 52,94 m | balkon | Os. Zachód | Stargard Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na 3 piętrze na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł43 m² 10 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w kameralnym budynku z 2018 roku. Na powierzchnię 43,26 m2, składają się : pokój z aneksem kuchennym 26,11m2, sypialnia 8,14 m2, przedpokój 3,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ładnym widokiem w ustronnym miejscu na stargardzkiej Starówce w rejonie ul. B. Chrobrego. Powierzchnia użytkowa 46,02 m2. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Mokrzyca,Stargard

460 000 zł64 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Urokliwe, nowowybudowane mieszkania, inwestycja prowadzona w rejonie ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 64,48 m.kw. , w skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bornholmska

Chopina,Stargard

435 000 zł57 m² 7 680,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Rezerwacja! oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 56,64 m2, położony w rejonie Os. Chopina w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Centrum,Stargard

239 000 zł28 m² 8 403,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie W plus nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w centrum Stargardu, przy ul. Reja. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stare Miasto,Stargard

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Stargardu! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bornholmska

Chopina,Stargard

435 000 zł57 m² 7 680,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warowna

Stare Miasto,Stargard

899 000 zł118 m² 7 647,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 98,48 m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy ul. Warownej w Stargardzie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Piastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Mokrzyca,Stargard

230 000 zł31 m² 7 355,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Urokliwe, nowowybudowane mieszkania, inwestycja prowadzona w rejonie ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 31,27 m.kw. , w skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hallera,Stargard

349 000 zł45 m² 7 752,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą i balkonem, położone w Stargardzie na popularnym Osiedlu Hallera. Mieszkanie o powierzchni 45,02 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Stargard

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45 m2 położone na I piętrze bloku w ścisłym centrum Stargardu do wynajęcia,. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym (przejściowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Centrum,Stargard

320 000 zł44 m² 7 200,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 60 m2. Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania z balkonem , o powierzchni użytkowej 59,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chopina,Stargard

384 000 zł58 m² 6 643,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 57,8 m2 z balkonem na 3 piętrze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spółdzielcza

Pyrzyckie,Stargard

679 000 zł84 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta sprzedaży jest atrakcyjny, wybudowany dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Dom o powierzchni użytkowej 83,51 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

719 000 zł109 m² 6 605,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

. Zapraszam do oferty gotowego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom gtowy do wydania od zaraz. Nie płacisz podatku pcc 2% nie płacisz prowizji do biura - cena taka sama jak U dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Mokrzyca,Stargard

2 200 zł39 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

38,58 m | 2 pokoje | balkon | klimatyzacja | wysoki standard Najemca nie ponosi żadnej opłaty do biura Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w Stargardzie przy ul. Ignacego Łukasiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Mokrzyca,Stargard

489 000 zł66 m² 7 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3 pokoje | 66 m2 | balkon | strych + 2 piwnice | garaż + 2 miejsca parkingowe | ul. Brzozowa, stargard Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chopina,Stargard

355 000 zł45 m² 6 813,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 45,3 m2 z balkonem na parterze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Centrum,Stargard

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargardu. Mieszkanie składa się salonu, sypialni, kuchni i dużej łazienki. Mieszkanie umeblowane i wyposażone m.in w nową pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Centrum,Stargard

355 000 zł45 m² 7 935,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkańa , dwa pokoje na parterze z balkonem, o powierzchni 45,3m2 w super lokalizacji gdzie w pobliżu szkoła , przedszkole , place zabaw przychodnia , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pszczelnik,Stargard

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia hala na dłuższy okres, opłata miesięczna 20 zł/m2 netto Powierzchnia 150 m2 (hala z pomieszczeniem socjalnym) - 3000 zł/miesięcznie netto, dostęp 24 godziny na dobę Obiekt.