Dom Stargard
Pyrzyckie, Stargard, zachodniopomorskie
- 598 600 zł
- 83,51 m²
- 7 168 zł/m²
Marta Tymek
Skontaktuj się
Dom Stargard
Pyrzyckie, Stargard, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
15 kwietnia 2026
Dom Stargard
Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026
598 600 zł 83,51 m² 7 168 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom szeregowy
4
137 m²
na podjeździe
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
137 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 598 600 zł (7 168 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Stargardzie)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 83,51 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: silikat
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 137 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Audyt energetyczny: nie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe
- Źródło: biuro nieruchomości: Mój Dom Nieruchomości Tomasz Kuźniak, zaktualizowane: 15.04.2026
- numer ogłoszenia: MDN76882
Lokalizacja
- Adres: Pyrzyckie, Stargard, stargardzki, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych
Opis nieruchomości
NOWE OSIEDLE ZIELONA DOLINA - segment środkowy o powierzchni użytkowej 84 m2 na osiedlu Pyrzyckim.
Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym 37,08 m2, wc 3,21 m2, wiatrołap 2,45 m2. Na piętrze 3 pokoje o powierzchni 9,83 m2, 9,58 m, 8,89 m2, garderoba 3,64 m2, łazienka 4,17 m2, korytarz 5,36 m2. Powierzchnia działki 137 m2.
Konstrukcja z bloczków silikatowych. Ściany działowe z bloczków betonu komórkowego, strop żelbetowy lany. (...)
501 551...
501 551 989