Dom Stargard

Stargard, zachodniopomorskie

  • 729 000 zł
  • 108,85 m²
  • 6 697,29 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Łapińsk...

Skontaktuj się

Dom Stargard

Stargard, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

729 000 zł

108,85 m²

6 697,29 zł/m²

Dom Stargard

Zaktualizowane: 9 maja 2026

729 000 zł 108,85 m² 6 697,29 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
360 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

360 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 729 000 zł (6 697,29 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Stargardzie)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 108,85 m² (105 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 360 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 45,91 kWh/m² na rok; końcową (EK): 26,9 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 67,1 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,02 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 53,71 %
  • Źródło: biuro nieruchomości: Aurora nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 287/11683/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

.
>Zwolniła się lewa połowa domu w zabudowie bliżniaczej<
OSIEDLE PYRZYCKIE / WITKOWO
DOM GOTOWY DO WYDANIA
.
NIE PŁACISZ PODATKU PCC 2%
NIE PŁACISZ PROWIZJI DO BIURA - CENA TAKA SAMA JAK U DEWELOPERA
W SPRZEDAŻY PRAWA POŁOWA DOMU.
.

Domy wybudowane przez doświadczonego dewelopera,
który stawia na wysoką jakość materiałów oraz solidne wykonanie prac.

.
BUDYNEK:
.
> na poddaszu, (...)

Agent

Elżbieta Łapińska

533 615...

533 615 019

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.