dowolna

Domy Stargard Osiedle Pyrzyckie

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa oferta! Dom wolnostojący położony w nowej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Pow. użytkowa 108 m2 (bez garażu i kotłowni), pow. całkowita ok. 135 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spółdzielcza

Pyrzyckie,Stargard

699 000 zł84 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta sprzedaży jest atrakcyjny, wybudowany dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Dom o powierzchni użytkowej 83,51 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Magnoliowa

Pyrzyckie,Stargard

889 000 zł120 m² 7 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowy, świeżo wybudowany dom na Os. Pyrzyckim przy ul. Magnoliowej. Powierzchnia całkowita ok. 119 m.kw., pow. użytkowa ok. 100 m2. Na parterze: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 490 000 zł142 m² 10 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 142 m na osiedlu Pyrzyckim Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142 m . Nieruchomość jest dwukondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Pyrzyckie,Stargard

1 035 000 zł160 m² 6 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, położony w nowej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie w rejonie ul. Norwida. Budynek z 2015 roku, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pyrzyckie,Stargard

719 000 zł109 m² 6 605,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko U nas do biura! 0% prowizja od kupującego. Jeżeli szukasz jakości premium i najlepszej obsługi sprzedażowej ta oferta jest dla ciebie!. Oferuję Państwu gotowe do wydania domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pyrzyckie,Stargard

644 200 zł89 m² 7 261,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

0% prowizji - Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Przestronna i funkcjonalna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 725 500 zł580 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji 580 m2 Piękny dom z dużą działką (aż 2500m2!) na osiedlu pyrzyckim. Rewelacyjna lokalizacja dla osób kochających spacery i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Magnoliowa

Pyrzyckie,Stargard

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie, ul. Magnoliowa. Nowa inwestycja deweloperska - dom wolnostojący. Powierzchnia całkowita ok. 120 m.kw., pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

535 000 zł129 m² 4 147,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 140 m2, pow. całkowitej ok. 160 m2, położony na południowych obrzeżach Stargardu. Samo Golczewo jest niewielkim, liczącym kilkanaście domów osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pyrzyckie,Stargard

719 000 zł109 m² 6 605,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

(Przedstawione zdjęcia mają charakter ilustracyjny i służą zaprezentowaniu koncepcji wykończenia.) Jeżeli szukasz jakości PREMIUM i najlepszej obsługi sprzedażowej ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

618 760 zł89 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 350 000 zł165 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom , znajdujący się na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość została wybudowana w 2010 roku i ma powierzchnię użytkową 155,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pyrzyckie,Stargard

949 000 zł219 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Pyrzyckim. idealny dla rodziny szukającej wygody i przestrzeni Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita 219m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

865 000 zł99 m² 8 737,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ciekawy, nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 100 m2 z pięknym ogrodem o powierzchni ponad 339 m2, położony na obrzeżach miasta, 3 km do centrum. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

730 000 zł86 m² 8 452,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w rejonie Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Nowoczesny i wygodne miejsce zamieszkania dla klientów ceniących sobie spokój przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 650 000 zł258 m² 6 397,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Stargardu na Osiedlu Pyrzyckim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Pyrzyckie,Stargard

880 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu przy ul. Sadowej. Nieruchomość oddana do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pyrzyckie,Stargard

587 400 zł84 m² 7 033,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 102 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hubala

Pyrzyckie,Stargard

1 280 000 zł143 m² 8 956,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż przestrzeń, spokój i świetna lokalizacja Jeśli marzysz o domu z duszą, w którym naturalne światło gra główną rolę, a przestrzeń daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pyrzyckie,Stargard

1 139 000 zł137 m² 8 326,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nowoczesny i wykończony z dbałością o detale szeregowiec przy ulicy Norwida (osiedle Pyrzyckie) w Stargardzie Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pyrzyckie,Stargard

999 000 zł219 m² 4 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

619 000 zł89 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

548 201 zł84 m² 6 509,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny) położony na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Budynek wybudowany przed kilkoma laty, wykończony, od razu do zamieszkania. Pow. całkowita ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w bardzo pożądanej i atrakcyjnej lokalizacji Stargardu -na osiedlu Pyrzyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

889 000 zł120 m² 7 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

618 999 zł89 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 452 000 zł380 m² 3 821,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

Ofertą sprzedaży jest piękny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej dzielnicy w pobliżu centrum Stargardu. Dom o powierzchni całkowitej 380 m2, powierzchnia użytkowa 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

877 000 zł100 m² 8 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ofertą sprzedaży jest piętrowy bliźniak o powierzchni całkowitej ok. 100 m2 z pięknym ogrodem o powierzchni 333 m2, położony na obrzeżach Stargardu w Witkowie. Dom składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Pyrzyckie,Stargard

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do wprowadzenia Os. Pyrzyckie Stargard Lokalizacja Stargard: całą infrastrukturą w zasięgu ręki w okolicy szkoła, przedszkole, małe i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pyrzyckie,Stargard

799 000 zł99 m² 8 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wśród morza ofert na rynku nieruchomości, znalezienie tej jedynej, wyjątkowej może być wyzwaniem. Na szczęście trafiłeś na tę nieruchomość, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powstańców Warszawy

Pyrzyckie,Stargard

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita ok. 124 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pyrzyckie,Stargard

1 300 000 zł269 m² 4 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami o powierzchni całkowitej 269 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 1079 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pyrzyckie,Stargard

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej ok. 100 m 2 znajdujących się na obrzeżach Stargardu. Przewidywany termin rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Pyrzyckie,Stargard

725 000 zł90 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferta zarezerwowana Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie, położony na cichej i spokojnej ulicy Sadowej w Stargardzie. Dom z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stargard

Pyrzyckie,Stargard

1 650 000 zł258 m² 6 397,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

619 001 zł89 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²