dowolna

Domy na sprzedaż Stargard - Oferty sprzedaży domów

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł270 m² 1 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Dom wolno stojący na wsi parterowy po generalnym remoncie w 2002 roku położony w odległości 11km od Stargardu Szczecińskiego.Dom ocieplony z doprowadzoną kanalizacją,prądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

205 000 zł91 m² 2 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Do sprzedaży dom na wsi w zabudowie bliźniaczej po remoncie położony w odległości 8km od Dolic,25km od Stargardu Szczecińskiego.Dom podpiwniczony,ocieplony,elewacja z tynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

307 000 zł160 m² 1 918,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Niezwykły,duży dom z możliwościami. Dom o powierzchni 160 m2 położony jest na dużej sielankowej działce (1600m2). Teren jet ogrodzony i obsadzony starymi drzewami i kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

840 000 zł283 m² 2 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246 m2 (pow. całkowitej 283 m2) na cichym osiedlu Stargardu Szczecińskiego. Dom mieści się na działce wielkości 554 m2, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120m2,powierzchni użytkowej 95m2 usytuowany w ładnej i prestiżowej dzielnicy willowej Stargardu Szczecińskiego.Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł175 m² 1 225,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bezczynszowe mieszkanie w szeregowcu o powierzchni użytkowej 81,60m2,całkowitej 175,40m2 usytuowane na wsi w okolicy Dolic. * mieszkanie posiada : na parterze salon,oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

519 000 zł128 m² 4 054,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Oferta - dla biura Unikalna oferta - Atrakcyjna Cena! - Do sprzedaży dom wolnostojący posadowiony na dużej działce o powierzchni 1371m2 usytuowany w dzielnicy willowej Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

535 000 zł143 m² 3 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferta specjalna nowy, komfortowy segment szeregowca zokalizowany na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim. Dom został wybudowany w 2008 roku. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 117,2 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł292 m² 1 332,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa niższa cena - Oferta - Kupujący bez prowizji dla biura. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 292m2,powierzchni użytkowej 150m2 usytuowany w ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł200 m² 1 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

W ofercie sprzedaży stylowy poniemiecki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni zabudowy 140m2 i kubaturze 726m2 z przepięknie zagospodarowaną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

519 000 zł346 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Oferta - dla biura Unikalna oferta - Atrakcyjna Cena! - Do sprzedaży dwa domy posadowione na jednej działce o powierzchni 1371m2 usytuowane w dzielnicy willowej Stargardu Szczecińskiego. 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

635 000 zł133 m² 4 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Ekskluzywny segment szeregowca na Oś.Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim o powierzchni całkowitej 133 m2,powierzchni mieszkalnej 117 m2 na zagospodarowanej licznymi nasadzeniami i trawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Ekskluzywny dom wolno stojący dwukondygnacyjny całkowicie podpiwniczony o powierzchni całkowitej 400m2,użytkowej 228m2 usytuowany w ładnej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom wolno stojący w spokojnej okolicy osiedla Pyrzyckiego. Na wysokim parterze znajdziemy duży salon 25 m2, mały pokój 9 m2, przestronną kuchnię z wyjściem na taras oraz osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nowoczesny i ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 219,80m2,powierzchni użytkowej 176,90m2 usytuowany w dzielnicy domów jednorodzinnych w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

535 000 zł143 m² 3 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca na Oś.Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim o powierzchni całkowitej 143m2,powierzchni mieszkalnej 117m2 na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 146m2,powierzchni mieszkalnej 118m2 usytuowany w dzielnicy domów jednorodzinnych w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

535 000 zł143 m² 3 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

190 000 zł500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:24 300 m²

W ofercie sprzedaży gospodarstwo rolne w centrum wsi wraz z gruntem rolnym położone w okolicy Suchania - 8 km od Suchania,17 km od Stargardu Szczecińskiego.Na nieruchomość składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł175 m² 1 254,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśmiana

Stargard,zachodniopomorskie

570 000 zł116 m² 4 913,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szeregowiec, wysoki standard wykończenia, kuchnia na wymiar z agd, nowe meble, kominek, ogród z drewutnią, niskie koszty eksploatacji, dogodna lokalizacja - gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

307 000 zł160 m² 1 918,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

490 000 zł179 m² 2 737,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

* oferta - Kupujący be prowizji dla biura * Po kapitalnym remoncie i aranżacji w 2013 roku,dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 141,80m2,całkowitej 179,10m2 usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

840 000 zł283 m² 2 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

340 000 zł91 m² 3 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

W ofercie sprzedaży atrakcyjne piętro dwurodzinnego domu w Stargardzie o powierzchni użytkowej 90,89m2. * mieszkanie składa się z salonu,3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki z toaletą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij