Działka budowlana
Skłodowskiej-Curie, Zarzecze, Stargard, zachodniopomorskie
- 1 600 000 zł
- 3 106 m²
- 515,13 zł/m²
Magdalena Bemben...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Skłodowskiej-Curie, Zarzecze, Stargard, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
10 kwietnia 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026
1 600 000 zł 3 106 m² 515,13 zł/m²
nieregularnyMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 600 000 zł (515,13 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 3 106 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: New.House Nieruchomości Kredyty, zaktualizowane: 10.04.2026
- numer ogłoszenia: NEW20024
Lokalizacja
- Adres: Skłodowskiej-Curie, Zarzecze, Stargard, stargardzki, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w centrum Stargardu na Zarzeczu, w niedalekim odstępie od Starego Miasta i terenów spacerowych przy Rzece Ina.
Działka o powierzchni 3106 m2 objęta aktualnym plan zagospodarowania przestrzennego.
Uchwała Nr XII/142/2011 Rady Miejskiej w Stargardzie Szczecińskim
Tereny OM/MW.28- tereny ogólnomieszkaniowe z możliwością usług nieuciążliwych. (...)
577 166...
577 166 225