Serce 0 Ulubione

Działki Stargard wierzbno

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w kompleksie działek z wyznaczoną wspólna drogą wewnętrzną oraz wspólnym terenem rekreacyjnym. Dojazd do działek drogą gminną nieutwardzoną. Dojście do jeziora od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

109 000 zł1 177 m² 92,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1177 m2 w Grabowie pod Stargardem. Dojazd do centrum Stargardu około 10 minut. Działka położona w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1935 m2. Wydano decyzję O warunkach zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem, wielkość pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 989 m2 w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy, położona na obrzeżach Stargardu, w okolicach ul. Podmiejskiej, obręb Żarowo. Grunt o regularnym kształcie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stargard

Przedmieście Barnimowskie,Stargard

269 999 zł2 219 m² 121,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest budowlana działka gruntu o powierzchni 2219 m2 w miejscowości Kiczarowo, w gminie Stargard, powiecie stargardzkim. Działka gotowa do zabudowy. Możliwa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 806 m² 442,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Stargardzie przy ul. Wojska Polskiego, jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych ulic miasta. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 694 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o łącznej pow. 0,4694 ha w Stargardzie informacje podstawowe: powierzchnia: 4694 Kształt działki: prostokątny Wygląd działki: pusta Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka uzbrojona Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w Parku Przemysłowym w strefie Nowoczesnych Technologii zlokalizowanym w Stargardzie. Miasto leży.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 106 m² 515,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w centrum Stargardu na Zarzeczu, w niedalekim odstępie od Starego Miasta i terenów spacerowych przy Rzece Ina. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł808 m² 172,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w Stargardzie. Wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Stargard ul. Bornholmska Działka Budowlana 2781 m - pum do ok. 2000 m Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną działkę budowlaną o powierzchni 2781 m , położoną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij