Lokal handlowy, ul. Lechonia
Lechonia, Stargard, zachodniopomorskie
- 367 290 zł
- 52,47 m²
- 7 000 zł/m²
Maciej
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Lechonia
Lechonia, Stargard, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Lechonia
Zaktualizowane: 13 maja 2026
367 290 zł 52,47 m² 7 000 zł/m²
-Parking:
miejsca postojowe naziemneRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
blok mieszkalnySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 367 290 zł (7 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 52,47 m², 1 łazienka
- wejście z ulicy, witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro
- Budynek: blok mieszkalny
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Lechonia 12a, Stargard, stargardzki, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Sprzedam lokal w bloku, duża witryna, w okolicy bloki mieszkalne, domki jednorodzinne i inne lokale usługowe. Zdjęcia lokalu poglądowe, zapraszam do oglądania.
Maciej
507 279...
507 279 705