Mieszkanie, ul. Pogodna
Pogodna, Letnie, Stargard, zachodniopomorskie
- 539 000 zł
- 70,30 m²
- 7 667,14 zł/m²
Urszula Bukała
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pogodna
Pogodna, Letnie, Stargard, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pogodna
Zaktualizowane: 16 maja 2026
539 000 zł 70,30 m² 7 667,14 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
10/10
4
1987
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
10/10Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1987Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 539 000 zł (7 667,14 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 70,30 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1987 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 10/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (6 m²), piwnica 5 m²
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: SMBEHA345
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Pogodna, Letnie, Stargard, stargardzki, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m² na Osiedlu Letnim w Stargardzie.
To propozycja dla osób, które szukają przestronnego, funkcjonalnego mieszkania. Lokal jest po remoncie, wykończony w nowoczesnym i przytulnym stylu, sprzedawany z wyposażeniem można wprowadzić się praktycznie od razu. (...)