dowolna

Nowe mieszkania Stargard

122 ogłoszenia

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

217 616 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wszystkie mieszkania zarezerwowane! Już wkrótce dostępny będzie kolejny etap. Ładne, nowo-budowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

381 915 zł66 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 66,42 m2. Termin oddania mieszkania 2022 r. Zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

246 807 zł42 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu Cz. Niemena z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

228 360 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38,06 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

243 950 zł41 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,00 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

244 238 zł42 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wszystkie mieszkania zarezerwowane! Już wkrótce dostępny będzie kolejny etap. Ładne, nowobudowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Pyrzyckie

Pyrzyckie,Stargard

349 000 zł85 m² 4 125,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 5 pokojowego mieszkania - Os.Pyrzyckie Mieszkanie o powierzchni 84,60 m2 położone na III piętrze IV piętrowego bloku. Standard - Do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubala

Stargard,zachodniopomorskie

305 774 zł66 m² 4 642,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji! Nowe mieszkanie o pow. 65,87 m2 położone na 1 piętrze nowego budynku na Osiedlu Scand House w Stargardzie. Mieszkanie posiada 3 balkony! Na metraż prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

277 873 zł47 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

179 228 zł31 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubala

Pyrzyckie,Stargard

305 084 zł66 m² 4 642,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia! Kupujący bez prowizji! Osiedle scand house - Najnowsza inwestycja deweloperska znajdująca się na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Oferowane mieszkanie o pow. 65,72 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

179 916 zł31 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wszystkie mieszkania zarezerwowane! Kolejny etap dostępny już wkrótce. Ładne, nowo-budowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubala

Pyrzyckie,Stargard

334 423 zł70 m² 4 804,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia! Kupujący bez prowizji! Osiedle scand house - Najnowsza inwestycja deweloperska znajdująca się na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Osiedle składać się będzie z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pyrzyckie

Pyrzyckie,Stargard

363 392 zł53 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta W formie 0% - Miejsce postojowe w cenie! Komfortowe mieszkania na nowoczesnym osiedlu scand house w Stargardzie zlokalizowane na Osiedlu Pyrzyckim. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

222 456 zł36 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkanie o powierzchni 35,88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

348 626 zł56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkania o powierzchni 56,23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

347 004 zł64 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - bez kosztów pośrednictwa. Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu "harmonia park" (ul. Czesława Niemena -poprzednio Podleśna-) położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

215 711 zł38 m² 5 616 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! Na sprzedaż 2 pokojowy apartament z balkonem rozciągającym się po całej szerokości/długości mieszkania. Nieruchomość znajduje się na parterze, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

220 584 zł42 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,51 m.kw. z ogródkiem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Stargard

200 148 zł38 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

199 068 zł38 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,56 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

316 659 zł62 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,09 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

287 612 zł55 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55,31 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

288 252 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 56,52 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

296 628 zł57 m² 5 183,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ostatnia szansa na zakup po starej cenie! Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

277 873 zł47 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

274 890 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

215 228 zł41 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,39 m.kw. z ogródkiem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

316 360 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pozostały ostatnie mieszkania! Termin oddania: grudzień b.r. Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

297 600 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

359 784 zł63 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek wybudowany, mieszkania ,wolne od zaraz, oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkania usytuowane na Starym Mieście w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

262 624 zł45 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkania usytuowane na Starym Mieście w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 45,28 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

388 512 zł68 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek wybudowany! mieszkania wolne od zaraz oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkania usytuowane na Starym Mieście w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

388 512 zł68 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania W wybudowanym budynku - wolne od zaraz oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkania usytuowane na Starym Mieście w Stargardzie. Przedstawiany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasztelańska

Stare Miasto,Stargard

331 226 zł56 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u Nas kamienica przy ul. Kasztelańskiej! Grand Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem Inwestora. Miejsce postojowe i komórka w cenie mieszkania! Gotowe do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

235 744 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 5 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

287 870 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,34 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

309 760 zł56 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkania o powierzchni 56,32 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

309 870 zł56 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkania o powierzchni 56,34 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

280 390 zł51 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkanie o powierzchni 50,98 m2 składa.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Stargard, tylko rynek pierwotny

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij