dowolna

Nowe mieszkania Stargard

120 ogłoszeń

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Pyrzyckie,Stargard

349 000 zł42 m² 8 395,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Mokrzyca,Stargard

370 000 zł48 m² 7 639,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Urokliwe, nowowybudowane mieszkania, inwestycja prowadzona w rejonie ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 48,43 m.kw. , w skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Pyrzyckie,Stargard

499 000 zł58 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Stargard

499 092 zł76 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rozpoczęliśmy sprzedaż II etapu! Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem dewelopera - Osiedle to inwestycja składająca się na luksusowy kompleks który składa się z 5 budynków i blisko 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Źródelnia,Stargard

354 516 zł44 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne osiedle smart city | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji kupujesz W tej samej cenie co U dewelopera brak podatku pcc 2% | pamiętaj | Bezpłatna analiza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Osiedle Diamentowe, stargard Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,92 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku, w standardzie deweloperskim. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Pyrzyckie,Stargard

416 999 zł50 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Griffin house to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Pyrzyckie,Stargard

417 324 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

240 000 zł33 m² 7 355,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Osiedle Diamentowe, stargard Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,63 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Stargard

Centrum,Stargard

223 000 zł30 m² 7 440,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 29.97 m na drugim , wykończone w standardzie deweloperskim, z dodatkowymi elementami wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

648 000 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Gdyńskiej w Stargardzie. Lokal znajduje się w nowym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pyrzyckie,Stargard

399 000 zł52 m² 7 593,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Osiedle Horyzont - zlokalizowane w Stargardzie przy ulicy Żybułtowskiej (os. Pyrzyckie). Nowoczesne i wygodne mieszkania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyrzyckie,Stargard

229 000 zł27 m² 8 612,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Źródelnia,Stargard

329 907 zł41 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Źródelnia,Stargard

415 720 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne osiedle smart city Harmonijna mieszanka budynków mieszkalnych wielorodzinnych i przytulnych domów szeregowych. | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Pyrzyckie,Stargard

229 000 zł27 m² 8 433,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł27 m² 8 583,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Stargardzie Osiedle Horyzont! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowoczesnym osiedlu Horyzont w Stargardzie! Dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

439 000 zł65 m² 6 784,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kossaka,Stargard

500 000 zł68 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaż przestronnego dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze i posiada osobne wejście z poziomu parteru. Obydwa poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żybułtowskiej

Pyrzyckie,Stargard

239 000 zł25 m² 9 383,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem | 25,47 m | Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 25,47 m z balkonem 3,65 m2, idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

639 000 zł122 m² 5 257,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Uwaga. W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładwej aranżacji mieszkania! W sprzedaży stan deweloperski. Jedyne takie mieszkanie W stargardzie! teraz bez prowizji dla kupującego!. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

502 135 zł66 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rozpoczęliśmy sprzedaż II etapu! Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem dewelopera Osiedle to inwestycja składająca się na luksusowy kompleks który składa się z 5 budynków i blisko 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Stargard

540 540 zł72 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rozpoczęliśmy sprzedaż II etapu! Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem dewelopera Osiedle to luksusowy kompleks składający się z 5 budynków i blisko 150 mieszkań, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

347 306 zł46 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

450 000 zł61 m² 7 383,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu w Stargardzie. Do mieszkania przynależy taras 12,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Stargard

656 000 zł122 m² 5 397,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Uwaga. W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładwej aranżacji mieszkania! W sprzedaży stan deweloperski jedyne takie mieszkanie W stargardzie! Dla prawdziwych miłośników oryginalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

235 645 zł31 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Kossaka,Stargard

440 000 zł68 m² 6 491,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego czteropokojowego w stanie deweloperskim w Stargardzie Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

529 000 zł62 m² 8 693,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, przestronne 2 pokojowe mieszkania w centrum Stargardu. Nieruchomość ma powierzchnie 62m2 i mieści się na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyrzyckie,Stargard

349 000 zł50 m² 7 001 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,85 m w Stargardzie, osiedle Pyrzyckie, ul. Powstańców Warszawy. Pierwsze piętro w niskim, czteropiętrowym budynku. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

266 001 zł32 m² 8 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 31,56 m.kw. , w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 59,1 m2 (całkowita około 70m2) w Stargardzie w ścisłym centrum miasta na ul. Wojska Polskiego. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

555 000 zł86 m² 6 562,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ofertujemy na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny dwupoziomowy usytuowany w nowo wybudowanej inwestycji. lokal o powierzchni 86,05 m2 zaś użytkowej 84,57 m2 Zlokalizowany w Stargardzie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Centrum,Stargard

449 900 zł55 m² 8 107,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 48,41 m2 składa się z poniższych pomieszczeń: - przedpokój - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

452 214 zł63 m² 7 172,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,11 m2 z balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul. Orzeszkowej/wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

504 449 zł71 m² 7 128,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

399 000 zł52 m² 7 670,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 52,02 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Mokrzyca,Stargard

239 690 zł31 m² 7 618,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie deweloperskim Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,46 m na 4 piętrze, wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńska

Stare Miasto,Stargard

649 000 zł61 m² 10 674,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze nowego apartamentowca w rejonie Starego Miasta w Stargardzie. Pow. użytkowa 60,8 m2 + piwnica 3 m2 oraz prywatne miejsce parkingowe.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Stargard, tylko rynek pierwotny

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij