Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://stargard.nieruchomosci-online.pl/smart-city-stargard.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i38085.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://stargard.nieruchomosci-online.pl/smart-city-stargard.html
https://stargard.nieruchomosci-online.pl/smart-city-stargard.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i38085.html

Ceny/metr od
5 380  zł/m²
Metraże
132,07  m²
Liczba pokoi
Powierzchnie działek
od 157 do 254 m²

Stan inwestycji

częściowo zrealizowana

Ceny/metr od

5 380  zł/m²

Metraże

132,07  m²

Liczba pokoi

Powierzchnie działek

od 157 do 254 m²

51 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

SMART CUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro Sprzedaży

Nadbrzeżna 11

Stargard 73-110

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

DomS9-1C 132,07 m² 5 380 zł/m² 4 710 537 zł
Dom
710 537 zł 132,07 m²
5 380 zł/m² 4 pok.
S9-1C

DomS4-1C 132,07 m² 5 380 zł/m² 4 710 536 zł
Dom
710 536 zł 132,07 m²
5 380 zł/m² 4 pok.
S4-1C

DomS4-1B 132,07 m² 5 380 zł/m² 4 710 536 zł
Dom
710 536 zł 132,07 m²
5 380 zł/m² 4 pok.
S4-1B

DomS1-1E 132,07 m² 5 380 zł/m² 4 710 536 zł
Dom
710 536 zł 132,07 m²
5 380 zł/m² 4 pok.
S1-1E

DomS1-1D 132,07 m² 5 380 zł/m² 4 710 536 zł
Dom
710 536 zł 132,07 m²
5 380 zł/m² 4 pok.
S1-1D

DomS2-1D 132,07 m² 5 380 zł/m² 4 710 536 zł
Dom
710 536 zł 132,07 m²
5 380 zł/m² 4 pok.
S2-1D

DomSprzedaneWirtualna wizytaS10-1G 131,30 m² 4
Dom SprzedaneWirtualna wizyta
131,30 m²
4 pok.
S10-1G

DomSprzedaneS1-1C 132,07 m² 4
Dom Sprzedane
132,07 m²
4 pok.
S1-1C

DomSprzedaneS1-1B 132,07 m² 4
Dom Sprzedane
132,07 m²
4 pok.
S1-1B

DomSprzedaneS2-1F 132,07 m² 4
Dom Sprzedane
132,07 m²
4 pok.
S2-1F

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

SMART CUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro Sprzedaży

Nadbrzeżna 11

Stargard 73-110

791 696...

791 696 929

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij