dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Stargard Osiedle Zachód

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

229 000 zł30,42 m² 7 527,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena. Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł30,42 m² 7 790,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł42 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze bloku w Stargardzie na Osiedlu Zachód o pow. użytkowej 42 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,20 m² 4 828,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja. Jeszcze niższa cena! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Stargardzie na Os. Zachód o powierzchni użytkowej 61,20 m2. ( pierwotnie były 3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

238 000 zł30,42 m² 7 823,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł52,40 m² 6 393,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m . Znajduje się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty z 1980 roku. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

475 000 zł77,80 m² 6 105,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,80 m2 zlokalizowane na os. Zachód w Stargardzie. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w budynku z windą (wieżowiec).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 10 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,99 m² 7 502,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje, ul. Szczecińska gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,99 m , zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł42 m² 6 666,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z obłędnym widokiem na Stargard! Lokalizacja: stargard, osiedle Zachód Powierzchnia: 42 m Liczba pokoi: 2 Na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41,64 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do gustownie i funkcjonalnie zaprojektowanej kawalerki, która po kapitalnym remoncie czeka na swojego pierwszego najemcę. Mieszkanie, które zachwyci każdego, kto lubi ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł77,80 m² 7 519,28 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferuję 4 pokojowe mieszkanie w Stargardzie. Mieszkanie o powierzchni 77.8 m2 składa się z 4 pokoi w tym jeden z dużym balkonem , kuchni , łazienki , toalety.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) ok. 63 m2 położone na II piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,94 m² 8 122,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Zachód. To idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,10 m² 8 795,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Żołnierza w Stargardzie. Jest to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż jasne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow.62,3m na 4 piętrze, które łączy komfort przestrzeni z doskonałą lokalizacją. To idealna propozycja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. .

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,94 m² 7 159,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 52,94 m | balkon | Os. Zachód | Stargard Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na 3 piętrze na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, idealnego dla osób szukających komfortu i wygody. Grand Finanse && Nieruchomości to wyłączny.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł61,20 m² 7 826,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To nie jest okazja roku od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,89 m² 8 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stargard - Osiedle Zachód Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,97 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim, 4 - piętrowym budynku wielorodzinnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

580 000 zł87 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 77,80 m2. Lokal jest położony na 2 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Zachód, stargard Powierzchnia: ok. 42 m2 2 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - osobne wc Cena : 264 000 zł (do negocjacji)! Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,42 m² 7 527,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Tylko u nas! Kawalerka z widokiem na panoramę Stargardu Osiedle Zachód Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 30,42 m , położona na 8 piętrze w wieżowcu z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80,78 m² 5 805,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 73,38 m2. Lokal jest położony na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł30,42 m² 7 495,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

43,13 zł/m²160 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy o dużym spektrum możliwości położony w rejonie Os. Zachód w Stargardzie. Doskonała lokalizacja na działalność handlową, usługową, gastronomiczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 330 m² 392,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 641 m²

Zespół budynków biurowych w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 641 m 2. Na ogrodzonym terenie znajdują się trzy budynki biurowe o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Zachód,Stargard

399 000 zł63 m² 6 313,29 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,20 m2, położone na VI piętrze wieżowca na Osiedlu Zachód. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Zachód,Stargard

250 000 zł30 m² 8 218,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne mieszkanie położone na 5. piętrze w wieżowcu z windą na os.Zachód. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Zachód,Stargard

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 mieszkanie usytowane na II piętrze w niskim bloku na Os. Zachód w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Zachód,Stargard

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) ok. 63 m2 położone na II piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle Zachód

Zachód,Stargard

519 000 zł85 m² 6 105,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 5 pokojowe (85 m2) z balkonem znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Stargard

Zachód,Stargard

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na wynajem o powierzchni 70m2 w podpiwniczeniu w bardzo dobrej lokalizacji w rejonie os. Zachód w Stargardzie. Nieruchomość położona przy ulicy o dużym nasileniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Zachód,Stargard

39,22 zł/m²51 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem Stargard os. Zachód 51m dostępny od zaraz! Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy w Stargardzie os. Zachód 51m , idealny pod działalność biurową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zachód,Stargard

580 000 zł78 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 78m2, położonym na 2 piętrze wieżowca na os. Zachód. Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia i umeblowanego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Zachód,Stargard

580 000 zł78 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkania o powierzchni 78 m2, położone w Stargardzie na Os. Zachód. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, możliwość zakupu z wyposażeniem. Przestronne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Zachód

Zachód,Stargard

580 000 zł78 m² 7 455,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania czteropokojowego znajdującego się w bardzo dobrej lokalizacji Stargardu Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Zachód,Stargard

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze na Osiedlu Zachód. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Zachód,Stargard

570 000 zł78 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w Stargardzie, os. Zachód b14, 77,8 m2, na II piętrze, blok z windą. Składa się z: 4 pokoje, 2 przedpokoje, kuchnia, łazienka i wc (osobno). Do mieszkania.