dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Stargard

625 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

625 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - grzędzice Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

240 m dom do wykończenia garaż 2-stanowiskowy z kanałem 5 min do centrum Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m , położony w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 152 m² 347,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt w centrum Stargardu pod budownictwo wielorodzinne lub obiekty usługowe, biurowe, hotelowe, handlowe <1000m2, zdrowotne. Aktualne pozwolenie na budowę 3 budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Stargard,zachodniopomorskie

185 000 zł23 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka położona na 4 piętrze na Starym Mieście przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 23 m kw. plus piwnica. Czynsz do zarządcy to 230 zł w tym woda ciepła, zimna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł47,13 m² 6 131,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje | 47,13 m | balkon | Stare Miasto | Stargard Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Krzywoustego, w jednej z najbardziej klimatycznych części Stargardu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł63,80 m² 10 329,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie dwu-poziomowe z antresolą w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 €20 044 m² 5,29 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia: nowoczesny magazyn typu big-box w Stargardzie! Szukasz przestronnego i funkcjonalnego magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25,69 m² 7 356,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ofertą sprzedaży jest kawalerka o powierzchni ok. 26 m2 mieszkanie położone na III piętrze kamienicy w Stargardzie. W skład mieszkania wchodzi : - pokój - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji W ofercie piękne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niewielkiej III piętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

181 360 zł7 654 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Przestronny i nowoczesny magazyn typu big-box w Stargardzie! Szukasz funkcjonalnej powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Stargard,zachodniopomorskie

749 000 zł108,72 m² 6 889,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i energooszczędnego domu jednorodzinnego w Golczewie, zaledwie 2 km od Stargardu i 30 km od Szczecina, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80,78 m² 5 805,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 73,38 m2. Lokal jest położony na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł67,78 m² 6 491,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ofertujemy na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny dwupoziomowy usytuowany w nowo wybudowanej inwestycji. lokal o powierzchni 67,78 m2 Zlokalizowany w Stargardzie , w doskonałej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,50 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stargard- mieszkanie dwupokojowe 52,5 m2 Z ogródkiem na sprzedaż Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 100 m2, pow. całkowitej ok. 110 m2 położone na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

47 900 zł15,81 m² 3 029,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest garaż murowany zlokalizowany w Stargardzie - rejon Starego Miasta - ul. Jagiellońska Garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15,81 m2. Bez kanału.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,91 m² 8 842,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe położone na 1 piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,91 m zostało bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

779 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37,05 m² 26,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ofertą najmu jest lokal mieszkalny położony w Stargardzie przy ul. Grodzkiej- stare Miasto Powierzchnia użytkowa: 37,05 m2 Struktura pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł69,60 m² 4 238,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 69,6 m2 położony na II p. CH Rondo w Stargardzie. Przeznaczenie pod handel, biuro lub usługi. Jedna duża sala z pięknym widokiem na park. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 752 zł36,79 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Griffin house to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł23 355 m² 220,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 23.355m2 położoną w największym centrum handlowym w Stargardzie przy ul. Szczecińskiej. Na danym terenie obowiązuje mpzp pozwalający na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł40,86 m² 11 478,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje klimatyzacja os. Ogrody łukasiewicza Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł151,39 m² 5 277,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko w Angel Estate Mamy przyjemność zaprezentować Państwu domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, położone w Stargardzie zaledwie 5 minut od Starego Miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 990 zł1 415 m² 1 201,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 415 m²

! uwaga! nowa cena! okazja inwestycyjna: obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku Przemysłowym Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO już kolejny etap rozbudowy osiedla przy ulicy nadbrzeżnej! już pierwsi mieszkańcy cieszą się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 200 zł89,20 m² 7 221,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł750 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w centrum Stargardu- budynek liczy 750 m i obejmuje trzy kondygnacje: piwnicę, parter oraz pierwsze piętro. To uniwersalna przestrzeń, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Źródlana

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł2 914 m² 136,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Stargardzie: - 10/3 o powierzchni 2914 m2 Działka objęta jest planem miejscowym, który przewiduje na niej zabudowę zagrodową. najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł15 000 m² 526,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna zabudowana 15 000 m potencjał pod zabudowę wielorodzinną! Szukasz idealnej nieruchomości pod inwestycję deweloperską ? Ta działka o powierzchni około 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł145 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! Mieszkanie 5-pokojowe wraz z piwnicą, garażem, budynkiem gospodarczym i ogródkiem, położone na parterze kamienicy w rejonie ul. Szczecińskiej w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 10 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²14 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 14,30 m2 usytuowany na holu budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł648 m² 8,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Stargardzki park przemysłowy Stargardzki Park Przemysłowy to jedna z kluczowych stref inwestycyjnych w Stargardzie, znajduje się w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 390 000 zł827 m² 1 680,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 444 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 827 m2 składający się z dwóch hal produkcyjnych o powierzchniach 240m 2 i 320m 2 wraz z zapleczem socjalnym. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

226 700 zł10 000 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 10 000 m, zlokalizowany w Stargardzie, w pobliżu kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

15 400 000 zł7 800 m² 1 974,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł121 m² 5 207 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 121 m w Stargardzie możliwość podziału na dwa osobne lokale! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 700 zł40,64 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Perła Centrum mieszkanie nr 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro budynek A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - pokój z aneks. kuchennym 19,13 m2 - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażnicza

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł47,57 m² 7 336,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w topowej lokalizacji Stargardu! Jeśli cenisz sobie: - brak zmartwień wolnym miejscem parkingowym - Wypoczynek na własnym dużym tarasie - Mieszkanie.