dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Stargard Osiedle Pyrzyckie

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle koralove Segment 1f Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości wyłączny przedstawiciel dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m? Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy dom wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem segment 1b Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment domu położony na zamkniętym osiedlu koralove.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

o nowych ogłoszeniach

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment środkowy, stargard Osiedle Pyrzyckie Podstawowe informacje: rok budowy: 2014 Lokalizacja: osiedle Pyrzyckie, stargard Powierzchnia całkowita: 100 m2, powierzchnia użytkowa: 84 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Pyrzyckie,Stargard

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m2 Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Pyrzyckie,Stargard

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny os. Pyrzyckie, ul. Witkiewicza, stargard Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Pyrzyckim idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł106 m² 7 820,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle koralove Segment 1a Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 736 zł68,32 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ruszyła sprzedaż trzeciego etapu osiedla horyzont! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą i 2 balkonami o powierzchni 68,32 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,69 m² 8 579,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowy kolejny etap już W sprzedaży! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,69 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 000 zł25,28 m² 9 295,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 25,28 m2 z balkonem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,56 m² 7 738,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą, balkonem i tarasem o powierzchni 51,56 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Nowoczesny bliźniak stargard os. Pyrzyckie Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m?, położony na działce 605 m? w spokojnej części Osiedla Pyrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 497 zł54,61 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzeci etap sprzedaży na os. Horyzont! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą, balkonem i tarasem o powierzchni 54,61 m2 na nowopowstającym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł106 m² 7 783,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 200 zł88,71 m² 7 261,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Nowe osiedle zielona dolina - segment skrajny o powierzchni użytkowej 88,71 m2 z terminem wydania 2026 na osiedlu Pyrzyckim. Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym 39,72.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,60 m² 8 609,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,60 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os. Pyrzyckim - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł96 m² 6 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na hasło zagara do końca kwietnia minus 10 000zl Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej czterosegmentowej idealne rozwiązanie dla osób, które szukają komfortu domu z ogrodem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,50 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Małe kameralne osiedle Scand House, ul. Hubala w Stargardzie. Budynek oddany do użytkowania w 2022 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia/ nigdy nie zamieszkane. 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do oferty mieszkania znajdującego się na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. . . Mieszkanie rozkładowe , dwustronne o powierzchni 70 mkw. >do remontu<. wolne od zaraz!. . Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

950 000 zł103 m² 9 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, całkowicie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Witkowa Drugiego ul. Cyprysowa, końcówka osiedla Pyrzyckiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 30 m, położona na 3. piętrze w nowym budynku z windą, na osiedlu Zielone Ogrody w Stargardzie. Mieszkanie składa się: - jasnego pokoju - wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu w spokojnej części osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie? Marzy Ci się poranna kawa w pięknym ogrodzie? Mamy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek komercyjny o powierzchni około 2000 m, zlokalizowany w centrum Stargardu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2300 m. Obiekt o zwartej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 136 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł88,70 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł96,60 m² 7 546,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96,60 m , położone na działkach ok. 360 m . Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,75 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,75 m2 położone na III piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 760 zł88,71 m² 6 975,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowe osiedle zielona dolina - segment środkowy o powierzchni użytkowej 88,71 m2 na osiedlu Pyrzyckim. Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym 39,71 m2, wc 3,211 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,27 m² 10 368,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę mieszkania na parterze z prywatną przestrzenią na zewnątrz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł54,73 m² 7 473,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z antresola, balkonem i tarasem | 54,73 m | Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54.73 m z balkonem 3,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 875 zł65,05 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą i 2 balkonami o powierzchni 65,05 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą.