dowolna

Domy Stargard – Oferty sprzedaży i najmu domów

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Rynek pierwotny

729 000 zł108,85 m² 6 697,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

. >Zwolniła się lewa połowa domu w zabudowie bliżniaczej< osiedle pyrzyckie / witkowo dom gotowy do wydania. Nie płacisz podatku pcc 2% nie płacisz prowizji do biura - cena taka sama jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 200 zł88,71 m² 7 261,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zielona Dolina Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł103 m² 9 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, całkowicie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Witkowa Drugiego ul. Cyprysowa, końcówka osiedla Pyrzyckiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 600 zł83,51 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Nowe osiedle zielona dolina - segment środkowy o powierzchni użytkowej 84 m2 na osiedlu Pyrzyckim. Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym 37,08 m2, wc 3,21 m2, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 450 000 zł147,18 m² 9 851,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego , wolnostojącego , położonego w cichej dzielnicy Stargardu , zlokalizowanego w otoczeniu domków jednorodzinnych. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł225 m² 5 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 225 m , z garażem 2. stanowiskowym w bryle budynku, zlokalizowany na przedmieściach Stargardu. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 213 zł132,07 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO już kolejny etap rozbudowy osiedla przy ulicy nadbrzeżnej! już pierwsi mieszkańcy cieszą się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy dom wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem segment 1b Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment domu położony na zamkniętym osiedlu koralove.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102,44 m² 6 540,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Nowe segementy - bliżniaki czterosegmentowe! osiedle pyrzyckie Na sprzedaż dom w zabudowie segmentowej na nowym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy stargardu/witkowa. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom z duszą w centrum Stargardu | 2 niezależne mieszkania | ogród z basenem | sauna | garaż Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w centrum Stargard,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 86 m2 przy jeziorze Miedwie Skalin. Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Nieruchomość położona w Skalinie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł101 m² 7 712,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący pod Stargardem - nowoczesna przestrzeń blisko Jeziora Miedwie Są nieruchomości, które kupuje się z rozsądku`. I są takie, które po prostu chce się mieć. Ten dom należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł170 m² 2 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na działce o powierzchni 574 m2, w miejscowości Witkowo, 5 km od Stargardu, 40 km od centrum Szczecina. Do.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł76 m² 11 039,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ekskluzywny smart dom z ogrodem perfekcja w każdym detalu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej posiadłości w Witkowie, idealnie położonej w malowniczym sąsiedztwie lasu. Zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ofertą, sprzedaży jest dom wolnostojący położony na dużej działce zlokalizowany na os. Pyrzyckim. Dom składa się z dwóch niezależnych lokali, każdy z osobnym wejściem. Lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł496 m² 5 040,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:730 m²

Gotowiec inwestycyjny-gotowe kwatery pracownicze! Świetna oferta! Na sprzedaż działający biznes. Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m , zaś użytkowej 93,85 m został.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł272 m² 8 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży utrzymanego w klasycznym stylu domu zlokalizowanego w cichej części Stargardu. Prawdziwa perła dla miłośników dobrego rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł116,82 m² 5 949,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom piętrowy o powierzchni użytkowej 116,82 m2, w zabudowie szeregowej, położony w Stargardzie na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu w spokojnej części osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie? Marzy Ci się poranna kawa w pięknym ogrodzie? Mamy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł96,60 m² 7 546,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96,60 m , położone na działkach ok. 360 m . Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł375,77 m² 4 790,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 843 m²

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 240,66 m2 w spokojnej dzielnicy (stare miasto). Budynek został posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł88,70 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł145,50 m² 5 223,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni użytkowej 114,50 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy Stargardu, na działce o wielkości 511 m2. Nieruchomość składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Pyrzyckie,Stargard

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m? Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla firm I osób prywatnych! Do wynajęcia pokoje mieszkalne w dużym budynku znajdującym się na terenie Starego Miasta w Stargardzie. Możliwość wynajmu pojedynczych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 102 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej Stargard, ul. Sadowa. Odbiór wiosna 2026. Oferujemy atrakcyjny segment o powierzchni użytkowej 78 m2 (86 m2 całkowitej), posadowiony na działce 400.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,77 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie. Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu poziomowy, z garażem w bryle i dużym ogrodem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Nowoczesny bliźniak stargard os. Pyrzyckie Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m?, położony na działce 605 m? w spokojnej części Osiedla Pyrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150,85 m² 8 617,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Na sprzedaż nowoczesny parterowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy w pobliżu Stargardu - blisko jeziora Miedwie. Nieruchomość została wybudowana w 2023 roku z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł530 m² 4 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu malowniczego Stargardu - jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Pomorza Zachodniego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł343,03 m² 5 247,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł225 m² 6 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny, położony na spokojnym osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 000 zł122,51 m² 7 232,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Stan na dzisiaj 24 .04.2026 r. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w Stargardzie, przy ulicy gen. Stefana Grota Roweckiego. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł600 m² 4 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż Gotowy obiekt inwestycyjny w Stargardzie 496 m2 55 miejsc noclegowych 2 499 000 zł brutto Na sprzedaż dochodowy, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni 496 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł132 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej Stargard, okolice os. Stefana Żeromskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł247,29 m² 3 477,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej w Stargardzie Idealny dla Rodziny! Marzysz o przestronnym domu w doskonałej lokalizacji, który łączy komfort z funkcjonalnością? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł280 m² 4 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ofertą sprzedaży jest duży dom zlokalizowany blisko Centrum miasta. Rezydencja o pow. 280m2 usytuowany jest na zagospodarowanej działce o pow. około 830 m2. Na parterze : - Duży widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł480,50 m² 3 725,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

Nie masz pomysłu na biznes a chciałbyś zacząć? Nic prostszego. Oferujemy obiekt mieszkalno - pensjonatowy w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od Stargardu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł302 m² 5 960,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego w Stargardzie. Cena z możliwością negocjacji. Budynek piętrowy z 1997 roku o powierzchni użytkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij