dowolna

Domy Stargard – Oferty sprzedaży i najmu domów

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Rynek pierwotny

618 760 zł88,71 m² 6 975,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Zielona Dolina Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł280 m² 3 032,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom wielopokoleniowy! do biura! Idealny dom dla dużej rodziny wygodna przestrzeń dla kilku pokoleń! A może inwestycja ? To świetne rozwiązanie pod kwatery Zapraszam do oferty domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł110 m² 9 453,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, środkowy segment szeregowca położony przy spokojnej ulicy w Stargard. Nieruchomość o powierzchni 110 m2 została zaprojektowana z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł116 m² 5 422,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w Stargardzie. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: parter: - wiatrołap - przedpokój - kuchnia - łazienka - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

618 760 zł89,20 m² 6 936,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,22 m² 11 675,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domu położonego na nowo powstającym osiedlu w gminie Stargard. Nieruchomość położona jest w m. Poczernin, na granicy z gminą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł114 m² 5 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prestiżowy dom dla rodziny w zielonej enklawie Nowoczesny dom na sprzedaż | okolice Stargardu Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie żyć spokojnie, bezpiecznie i komfortowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186,60 m² 3 965,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący położony w willowej dzielnicy Stargardu - ul. Sadowa. Dom posadowiony na działce o powierzchni 624 m.kw. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 360 zł89,20 m² 7 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 400 zł84 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO już kolejny etap rozbudowy osiedla przy ulicy nadbrzeżnej! już pierwsi mieszkańcy cieszą się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł244,06 m² 4 302,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Dom typu "rezydencja" położony przy lesie na Os. Lotnisko w Stargardzie. Obiekt wolnostojący, położony na działce o pow. 2801 m.kw. Budynek wybudowany w 1997 r. Dom ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

To miejsce: - do mieszkania i zarabiania jednocześnie, - do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem, - do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni prywatnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł273,54 m² 3 652,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, północnej części Stargardu. Powierzchnia całkowita: 273,54 m Powierzchnia użytkowa: 174,03.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - grzędzice Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

240 m dom do wykończenia garaż 2-stanowiskowy z kanałem 5 min do centrum Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m , położony w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł108,72 m² 6 889,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i energooszczędnego domu jednorodzinnego w Golczewie, zaledwie 2 km od Stargardu i 30 km od Szczecina, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł151,39 m² 5 277,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko w Angel Estate Mamy przyjemność zaprezentować Państwu domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, położone w Stargardzie zaledwie 5 minut od Starego Miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 200 zł89,20 m² 7 221,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł364,31 m² 5 187,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnej nieruchomości o wyjątkowym charakterze domu utrzymanego w industrialnym stylu, z dodatkową powierzchnią użytkową, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł234 m² 6 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Dom wolnostojący położony w nowej, centralnej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, pow. całkowita ok. 235 m2, w skład, którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł135 m² 8 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa oferta! Dom wolnostojący położony w nowej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Pow. użytkowa 108 m2 (bez garażu i kotłowni), pow. całkowita ok. 135 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł122,50 m² 6 522,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę. Zapraszam do rezerwacji kolejnego etapu! termin wiosna 2027 Nieruchomość oddawana.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:922 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Stargardzie przy ul. Morskiej. Dom o powierzchni użytkowej 119,05 m2, po podłodze 136,88m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł96,71 m² 7 951,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego na działce o powierzchni 1025 m2 usytułowanego 3 km od Katedry. Możliwość adaptacji góry, dodatkowe 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni dla dwóch pokoleń lub miejsca na własny gabinet? Ten wolnostojący dom na osiedlu Chopina w Stargardzie to.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł190 m² 7 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Stargard. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - cisza, spokój i jednocześnie dobry dostęp do ścisłego centrum. Dom posiada liczne udogodnienia typu system.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękny, nowoczesny dom wolnostojący z 2018 roku, zlokalizowany w cenionej i spokojnej okolicy - na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 000 zł103 m² 6 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m (pow. zabudowy 118m ), położony na dużej działce 1001 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bydgoska

Stare Miasto,Stargard

985 000 zł206 m² 4 781,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom dwulokalowy po termomodernizacji - okolice Stargardu Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i zadbany dom, składający się z dwóch mieszkań położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bornholmska

Chopina,Stargard

435 000 zł57 m² 7 680,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Rezerwacja! oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 56,64 m2, położony w rejonie Os. Chopina w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spółdzielcza

Pyrzyckie,Stargard

679 000 zł84 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta sprzedaży jest atrakcyjny, wybudowany dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Dom o powierzchni użytkowej 83,51 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

719 000 zł109 m² 6 605,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

. Zapraszam do oferty gotowego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom gtowy do wydania od zaraz. Nie płacisz podatku pcc 2% nie płacisz prowizji do biura - cena taka sama jak U dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł112 m² 2 864,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:378 m²

Witkowo Pierwsze - dom do własnej aranżacji, tylko 12 km od Stargardu! Na sprzedaż część budynku w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Witkowo Pierwsze - tylko 15 minut od.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij