dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Stargard - Oferty sprzedaży i najmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

700 000 zł74,35 m² 9 414 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego, kameralnego budynku wielorodzinnego w Stargardzie przy ulicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 100 m2, pow. całkowitej ok. 110 m2 położone na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,77 m² 7 056,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry :) Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Mieszkanie 3 pokoje o pow. 63.77 m2. Lokalizacja Stargard, os. Letnie, ul.Przedwiośnie. Widok z dużego balkonu na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,59 m² 8 139,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m , z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

319 000 zł36,65 m² 8 703,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok wyposażony w cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

299 900 zł47,62 m² 6 297,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,20 m2 położonego na 2 piętrze niskiego bloku. Lokalizacja -starówka. Mieszkanie składa się z : trzy pokoje kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 752 zł36,79 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Griffin house to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,78 m² 8 945,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (ogródek o powierzchni 36,55 m2) w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł61,20 m² 6 846,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Piłsudskiego Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,20 m2, położone na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z 2000 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,88 m² 11 545,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu | gotowe do zamieszkania | os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ładnym widokiem w ustronnym miejscu na stargardzkiej Starówce w rejonie ul. B. Chrobrego. Powierzchnia użytkowa 46,02 m2. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł69,63 m² 6 247,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

! M A J Ó W K O W A P R O M O C J A - tylko 435 000 zł za wyremontowane I gotowe do wejścia 3 pokojowe mieszkanie! Jeśli lubisz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł88,20 m² 7 925,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie 88,20 m | balkon | nowe budownictwo | ul. Pierwszej Brygady, stargard Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i komfort podobny do domu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł55,41 m² 7 760,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 30,07 m2 do 75,85 m2. W budynkach zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł56,63 m² 8 105,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok wyposażony w cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 200 zł78,68 m² 6 980,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni użytkowej 66,17 m2, powierzchnia całkowita - 78,68 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł62,85 m² 6 984,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 62,85 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł58,50 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł74,79 m² 10 683,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 5 pokojowe mieszkanie dwu-poziomowe z antresolą w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) ok. 63 m2 położone na II piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł69,82 m² 5 299,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,64 m2 z piwnicą - osiedle Lotnisko, stargard Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w Stargardzie przy ulicy Aleja Żołnierza Boczna, usytuowane na 2 piętrze w ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł78,92 m² 6 968 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Perła Centrum | 3-4 pokoje | garaż Osiedle Perła Centrum mieszkanie nr 25 Powierzchnia użytkowa: 66,41 m Położenie: 2 piętro Budynek B mieszkanie z antresolą Kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,20 m² 5 646,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 74,2 m2 - Osiedle Chopina, stargard Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,2 m2, zlokalizowanego na II.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,75 m² 9 603,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum Stargardu z 2023 roku. To oferta typu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63,60 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,60 m , położonego na czwartym piętrze w budynku na osiedlu Chopina. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł54,06 m² 5 734,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy po termomodernizacji w centrum Stargardu. W skład nieruchomości o powierzchni 54,06.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 999 zł52 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 52,02 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł55,49 m² 8 650,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 55,49 m2 składa się z poniższych pomieszczeń: - przedpokój - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł54,81 m² 10 928,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie dwu-poziomowe z antresolą w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł78,19 m² 8 044,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł54,73 m² 7 473,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z antresola, balkonem i tarasem | 54,73 m | Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54.73 m z balkonem 3,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,27 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

54,27 m | 3 pokoje | 1 piętro | balkon ul. Heleny Żybułtowskiej | os. Zielone Ogrody | Stargard Blok z windą | komórka lokatorska Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 10 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł49,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kolejny etap inwestycji! Ładne mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł61,20 m² 7 826,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To nie jest okazja roku od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Stargard

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45 m2 położone na I piętrze bloku w ścisłym centrum Stargardu do wynajęcia,. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym (przejściowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Mokrzyca,Stargard

489 000 zł66 m² 7 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3 pokoje | 66 m2 | balkon | strych + 2 piwnice | garaż + 2 miejsca parkingowe | ul. Brzozowa, stargard Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pyrzyckie,Stargard

519 000 zł48 m² 10 846,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 47,85 m | 3 pokoje | Winda z garażu podziemnego aż pod same drzwi mieszkania | miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Pyrzyckie,Stargard

459 000 zł60 m² 7 599,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Komfort, światło i funkcjonalna przestrzeń to trzy cechy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 60,4 m to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Stargard,zachodniopomorskie

395 000 zł48 m² 8 159,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48,41 m , które wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz praktycznym układem pomieszczeń. Lokal jest dwustronny, co zapewnia komfort.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij