dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 563 zł57,59 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 717 zł55,78 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 127 zł53,35 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

o nowych ogłoszeniach

229 000 zł30,42 m² 7 527,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena. Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Stargard,zachodniopomorskie

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Top Oferta Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71 m2 (całkowita 77m2) ), położony na działce o powierzchni 250 m2 przy ulicy Radości.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,19 m² 6 887,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,19 m2, zlokalizowane na parterze w Stargardzie przy ul. Witoszyńskiego. Lokal jest w pełni przygotowane do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Osiedle koralove Segment 1f Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości wyłączny przedstawiciel dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 470 zł43,65 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu "harmonia park" (ul. Czesława Niemena) położone w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum. Na 43,65m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 272 zł43,24 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu "harmonia park" (ul. Czesława Niemena) położone w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum. Na 43,24m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po remoncie Os. Pyrzyckie, stargard Biuro Mój Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne mieszkanie 58 m2 na 3. piętrze (mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe). Wnętrze: salon: jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom 90 m? Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! Ładne, klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe w centrum Stargardu. Dane techniczne: powierzchnia: 54m2 użytkowa Układ: salon, duża jasna kuchnia, sypialnia, łazienka, hol + duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 736 zł68,32 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ruszyła sprzedaż trzeciego etapu osiedla horyzont! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą i 2 balkonami o powierzchni 68,32 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł42 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze bloku w Stargardzie na Osiedlu Zachód o pow. użytkowej 42 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,20 m² 4 828,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja. Jeszcze niższa cena! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Stargardzie na Os. Zachód o powierzchni użytkowej 61,20 m2. ( pierwotnie były 3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 150 zł37,90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 37,90 m | Osiedle Królewskie, stargard Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 630 zł50,07 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem 50,07 m | Osiedle Królewskie, centrum Stargardu - Powierzchnia tarasu ok 11m Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 698 zł77,91 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem 77,91 m powierzchni użytkowej 85,05 m powierzchni po podłodze: wysokie ścianki kolankowe ok 1,1m | Osiedle Królewskie, centrum Stargardu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł56,60 m² 6 519,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone w spokojnej i zielonej części Stargardu. Nieruchomość znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żybułtowskiej

Stargard,zachodniopomorskie

376 134 zł45,68 m² 8 234,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na mapie Stargardu - Osiedla Nowe Miasto. Na siedem etapów inwestycji składa się 50 budynków w część z parkingami podziemnymi, które tworzą kompletny ekosystem miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

299 000 zł53,16 m² 5 624,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,16 m?, położone na III piętrze klimatycznej kamienicy, w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł98 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe Z werandą! Oferta skierowania do osób ceniących przestrzeń i klimat kamienicy. Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 98 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,69 m² 8 579,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowy kolejny etap już W sprzedaży! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,69 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 000 zł25,28 m² 9 295,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 25,28 m2 z balkonem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,56 m² 7 738,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą, balkonem i tarasem o powierzchni 51,56 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 497 zł54,61 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzeci etap sprzedaży na os. Horyzont! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą, balkonem i tarasem o powierzchni 54,61 m2 na nowopowstającym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom 90 m2 Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł56,60 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem centrum Stargardu. Na sprzedaż dwustronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w centrum Stargardu, na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł51 m² 7 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Ładne mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w centrum Stargardu. Dane techniczne: powierzchnia: 47 m2 użytkowa Układ: salon, duża jasna kuchnia, sypialnia, łazienka, hol +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61,55 m² 9 731,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie w centrum Stargardu ul. 11 Listopada Przedmiotem oferty jest przestronne, gustownie urządzone mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł30,42 m² 7 823,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

557 000 zł73,87 m² 7 540,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie 73,87 m | Stargard | ul. Armii Krajowej | balkon | piwnica Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żybułtowskiej

Stargard,zachodniopomorskie

396 960 zł49,62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł30,42 m² 7 790,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy przy Placu Majdanek w Stargardzie. Na powierzchnię 44 m2 wchodzą w skład: 2 pokoje i kuchnia z meblami, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

420 098 zł51,80 m² 8 110 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł45,26 m² 7 909,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,26 m2, usytuowane na II piętrze w niskim, zadbanym budynku wielorodzinnym po termomodernizacji, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

376 134 zł45,87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,60 m² 8 609,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,60 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os. Pyrzyckim - ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,39 m² 8 406,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 390000 zł Szukasz mieszkania, które łączy komfort domu z wygodą mieszkania w bloku? A może inwestycji, ta oferta spełnia wszystkie kluczowe kryteria inwestycyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł43,26 m² 10 402,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w kameralnym budynku z 2018 roku. Na powierzchnię 43,26 m2, składają się : pokój z aneksem kuchennym 26,11m2, sypialnia 8,14 m2, przedpokój 3,99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żybułtowskiej

Stargard,zachodniopomorskie

457 292 zł60,17 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij