Serce 0 Ulubione

Mieszkania Stargard OGRODY ŁUKASIEWICZA

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł40,86 m² 11 478,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje klimatyzacja os. Ogrody łukasiewicza Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajem minimum 12 miesięcy. Na wynajem atrakcyjny lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni 36 m2 znajdujący się na II piętrze w centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł73,87 m² 7 540,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie 73,87 m | Stargard | ul. Armii Krajowej | balkon | piwnica Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,81 m² 10 332,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65.81 m ( pow. użytkowej 63.54 m ) znajduje się na drugim piętrze w bloku z 2019 roku. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,11 m² 9 930,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj Idealne Mieszkanie w Stargardzie! Marzysz o własnym, nowoczesnym kącie lub szukasz pewnej lokaty kapitału? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Przedmieście Szczecińskie,Stargard

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w topowej lokalizacji Stargardu! Jeśli cenisz sobie: - brak zmartwień wolnym miejscem parkingowym - Wypoczynek na własnym dużym tarasie - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 700 zł40,64 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Perła Centrum mieszkanie nr 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro budynek A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - pokój z aneks. kuchennym 19,13 m2 - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,89 m² 8 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stargard - Osiedle Zachód Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,97 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim, 4 - piętrowym budynku wielorodzinnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł30,42 m² 7 495,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Tylko u nas! Kawalerka z widokiem na panoramę Stargardu Osiedle Zachód Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 30,42 m , położona na 8 piętrze w wieżowcu z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w kameralnym, niskim budynku (2 piętra) przy ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 128 zł53,35 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładowej aranżacji mieszkania. W sprzedaży stan deweloperski. Smart city Harmonijna mieszanka budynków mieszkalnych wielorodzinnych i przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł52 m² 8 690,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta idealna dla osób szukających wysokiego standardu oraz najwyższej jakości wykończenia! Ofertą sprzedaży jest apartament o pow. 52 m2 położony na 1 piętrze nowego budynku na Ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

283 866 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu na osiedlu Ogrody Łukasiewicza o powierzchni 41,14m2. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij