dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

295 000 zł102 m² 2 903,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne,komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie usytuowane w ścisłym Centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal o powierzchni 101,60m2 posiada salon 24m2,trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

230 000 zł85 m² 2 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży dwa mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowane na poddaszu kamienicy w Śródmieściu Stargardu Szczecińskiego.Mieszkania z oddzielnymi wejściami posiadają pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

120 000 zł40 m² 2 976,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży duża kawalerka o powierzchni użytkowej 40,31m2 usytuowana w okolicy Oś.Hallera w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie posiada rozkładowy pokój 20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

195 000 zł49 m² 3 969,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49,12m2 usytuowane w zabytkowej dzielnicy Stargardu Szczecińskiego - Starówka. * mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Stargard

299 000 zł112 m² 2 669,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży przestronne,środkowe mieszkanie o powierzchni 111,68m2 usytuowane w ścisłym centrum Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie o wysokim standardzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 34,50m2 usytuowana na Osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z pokoju z wnęką,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

179 000 zł77 m² 2 324,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez czynszowe mieszkanie o powierzchni 76,96m2 usytuowane na II piętrze niskiego bloku mieszkalnego w okolicy jeziora Miedwie - 12km od Stargardu Szczecińskiego,25km od Szczecina.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł80 m² 3 198,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 77,11m2 położone w centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal posiada rozkładowe pokoje,oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

159 000 zł47 m² 3 367,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,22m2 położone na zielonym Osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie posiada : dwa rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

116 000 zł25 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie i wysokim standardzie kawalerka o powierzchni użytkowej 24,92m2 usytuowana blisko centrum Stargardu. * mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 500 zł60 m² 3 158,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 59,69m2 usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy w okolicy Oś.Hallera w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

104 000 zł26 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży z umeblowaniem kawalerka o powierzchni użytkowej 25,46m2 położona w centrum Starówki w Stargardzie Szczecińskim.W mieszkaniu pokój z wnęką 18m2,oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

107 000 zł31 m² 3 451,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni użytkowej 30,42m2 usytuowana na osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się z pokoju z wnęką,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

148 500 zł47 m² 3 144,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W bardzo dobrym stanie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47,22m2 położone na zielonym Osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim.Posiada rozkładowe pokoje,oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernika

Kopernika,Stargard

100 000 zł30 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,97m2 usytuowana na Osiedlu Kopernika w Stargardzie Szczecińskim. Mieszkanie wolne od zaraz,składa się z pokoju z wnęką,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą o powierzchni użytkowej 47,62m2 usytuowane blisko centrum Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

133 000 zł54 m² 2 481,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja na Rynku - Do wydania od zaraz bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie na wsi usytuowane na parterze sześciorodzinnego budynku w odległości 14km od Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 712 zł48 m² 3 914,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

249 000 zł103 m² 2 410,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w nowym bloku z 1998 roku w Śródmieściu Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,10m2,mierzonej po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

230 000 zł79 m² 2 918,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 78,81 usytuowane na Przedmieściu Poznańskim Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie przestronne " z klimatem "składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hallera

Hallera,Stargard

133 000 zł33 m² 4 029,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o powierzchni 33,01 m2 znajdująca się na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Oś.Hallera w Stargardzie Szczecińskim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł70 m² 3 232,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 69,60m2 zaaranżowane z mieszkania trzypokojowego na salon 25m2 i sypialnię 14m2 oraz kuchnię z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 000 zł72 m² 3 402,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ofercie tylko w naszym biurze - Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 49,79m2 usytuowane na II piętrze nowoczesnego szeregowca w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

114 757 zł29 m² 3 913,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 712 zł48 m² 3 914,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

225 000 zł85 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 85m2 położone na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie do wydania od zaraz składa się : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

193 000 zł53 m² 3 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe po remoncie gotowe do zamieszkania usytuowane na parterze niskiego budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o powierzchni 52,67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie,gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 62,48m2 usytuowane w centrum Stargardu. * mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w programie "MdM" - Do wydania od zaraz bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,80m2 usytuowane w odległości 8km od Stargardu.Lokal czysty i zadbany,gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

117 000 zł100 m² 1 170 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W bardzo ładnej okolicy,nad jeziorem,połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 100,80m2 usytuowana na wsi w okolicy Chociwla w Ińskim Parku Krajobrazowym. * mieszkanie bezczynszowe,czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

235 000 zł67 m² 3 502,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania w sprzedaży z umeblowaniem mieszkanie o powierzchni 67,10m2 usytuowane na osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

190 000 zł76 m² 2 507,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,78m2 usytuowane w centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal posiada 3 pokoje,oddzielną kuchnię,łazienkę z toaletą oraz przedpokój.Do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij