dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Żołnierza

Stargard,zachodniopomorskie

292 000 zł104 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

dobra lokalizacja-przedszkole ,szkoła przychodnia,sklepy,mieszkanie ogrzewanie,w cenie mieszkania umeblowana kuchnia,czynsz 300 zł z funduszem remontowym,całkowicie odnowione,możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Chopina,Stargard

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe, 45,8 m2, ul. Chopina. Do zamieszkania od zaraz Okna pcv, panele w pokojach, glazura w kuchni, łazience i wc ściany wygładzone, malowane w jasnych kolorach cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Żołnierza

Stargard,zachodniopomorskie

292 000 zł104 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

mieszkanie 2-poziomowe,dobra czynsz-300 zł z funduszem remontowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnie

Letnie,Stargard

43 000 zł34 m² 1 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Odstapię partycypację tbs, duża kawalerka 34 m2, słoneczna kuchnia z zabudową, III piętro, os. Letnie, cena do negocjacji. Partycypacja z możliwością wskazania najemcy i bez prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Lotnisko,Stargard

177 000 zł47 m² 3 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam wyjatkowo tanio i pilnie 2-pokojowe mieszkanie z garażem. Czynsz do 150 zł. Mieszkanie b.ładne, okna PCV, kuchnia zabudowana z pełnym wyposażeniem: meble, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnie

Letnie,Stargard

45 000 zł34 m² 1 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Partycypację tbs - Kawalerka 34m2, os Letnie, kuchnia w zabudowie, w korytarzu szfa, cena do uzgodnieia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na os. zachód, 61.20 m/kw.,budynek 4-piętrowy, loggia, piwnica, garaż w pobliżu mieszkania opcjonalnie. p.s. Możliwość zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Stargard,zachodniopomorskie

167 000 zł37 m² 4 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe na Starówce przy ul. Klasztornej, 2 pokoje, 37m2, IV piętro. Cicha, spokojna okolica. Wokół dużo zieleni. Mili sąsiedzi. Blisko szkoła, sklepy, przystanek mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i ciepłe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest własnościowe i ma założoną księgę wieczystą. Jest do remontu. W skład wchodzą 3 pokoje, osobna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

140 000 zł31 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna, słoneczna kawalerka dwa przystanki od centrum.Super lokalizacja! Mili sąsiedzi, cisza, nie słychać windy. W pobliżu: kościół, przedszkole, fotograf,przystane k i sklepy mięsny itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słowackiego

Centrum,Stargard

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym roku blok został ocieplony i odmalowany oraz wyremontowany dach. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę, nowe okna plastikowe, dogodny rozkład pomieszczeń, a przede wszystkim bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

zamienię mieszkanie trzypokojowe na większe.Mieszkanie bardzo ciepłe,słoneczne,bez mierników ciepła,niski czynsz.Tylko właność z aktem notarialnym.Mieszkanie może być zdłużone-ale do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

200 000 zł4 960 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Własnośćiowe(akt notarialny) łazienka po remoncie, do remontu kuchnia. Okna wymienione ,nowa elewacja budynku(2007). Wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo duża, słoneczna i ciepła kawalerka- znajdująca sie na os, zachód. Rozkład mieszkania niezwykle przestronny- spora kuchnia, łazienka z wc, duży pokoj wraz z wnęką, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pilne! okazja! Sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe/50 m2/w nowym budownictwie.Otwarta kuchnia z salonem,sypialnia,łazienka, balkon.Na podłodze drewniany parkiet,w łazience kafle. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

47 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Lotnisko, trzecie piętro w budynku 4 piętrowym, 2 balkony. Kontakt tel:   po 21.00) CENA DO USTALENIA

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

270 000 zł74 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

mieszkanie ładne,duże, słoneczne,w odnowionym, ocieplonym bloku. Niski czynsz Kontakt: krystyna   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Hallera,Stargard

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wyremontowanym bloku na Os. Hallera. Blisko szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy. Cena do uzgodnienia. Bez pośredników. Własność hipoteczna - z gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Lotnisko,Stargard

175 000 zł47 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam wyjątkowo tanio mieszkanie 2-pokojowe z garażem. Czynsz do 150 zł. Mieszkanie b. ładne, okna pcv, kuchnia zabudowana z pełnym wyposażeniem:meble, zmywarka.Łazienka-glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam z umeblowaniem lub bez .Duzy pokój po remoncie.Dwa wstanie dobrym do zrobienia według wlasnego gustu W miszkaniu glazura terakota boazeria. Dwa korytarrze Z wbudowanymi szafami. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bolesława Krzywoustego

Stargard,zachodniopomorskie

125 000 zł27 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę, 27,10 m2, III piętro, spółdzielcza własnościowa na ul. Krzywoustego. W mieszkaniu zostaje całe umeblowanie. Łazienka z wanną w glazurze i terakocie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Lotnisko,Stargard

175 000 zł47 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja. Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe +garaż. Atutem tego mieszkania jest bardzo niski czynsz do 150 zł. Mieszkanie bardzo ładne, okna pcv, kuchnia zabudowana z pełnym wyposażeniem: meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Stare Miasto,Stargard

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wszystkimi wygodami,po gruntownym remoncie,ogrzewane kominkiem z płaszczem wodnym z mozliwoscią przestawienia na ogrzewanie co2.Powierzchnia całkowita 100 m kwadratowych,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam Mieszkanie M3-50m na osiedlu Zachód w Stargardzie 3 piętro w bloku czteropiętrowym Wiadomość tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowakowskiego

Chopina,Stargard

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Własnościowe. Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, położone na Osiedlu Chopina na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku. Dwustronne, rozkładowe, ciepłe (zwroty za ogrzewanie), wystawa okien wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie z dużym balkonem z którego widać cała panoramę miasta. Dwa korytarze z wbudowanymi szafami jedna cala z luster .Kuchnia łazienka i przedpokoje boazeria glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Stargard,zachodniopomorskie

218 000 zł52 m² 4 192,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Stargardzie Szczec. (ul. Staszica), pow. 52 m2, 3 pokoje, z przewidywanym terminem przeprowadzki grudzień 2008. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo duża, słoneczna kawalerka- pokój z wnęką- położona na os. Zachód. Okna plastikowe, mieszkanie bardzo zadbane, ciepłe- duże zwroty za co, media- kablówka, internet, winda, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

147 000 zł39 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39m2, ciche, jasne, okna pcv. Bardzo duży słoneczny taras o powierzchni 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Centrum,Stargard

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe (64m), podwyższony standard, łazienka, wc osobno. Nowe budownictwo (cegła), II piętro, budynek 4-ro piętrowy w centrum Stargardu, ocieplony. Okna z pcv, drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Chopina,Stargard

245 000 zł64 m² 3 828,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64m,w bloku czteropiętrowym na osiedlu Chopina w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie jest po remoncie,posiada zabudowaną kuchnię.Okna PCV,panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe umiejscowione w wieżowcu na oś.Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Pokoje mają okna PCV i panele podłogowe w kuchni i łazience glazura i terakota.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku IV piętrowym. W dwóch pomieszczeniach parkiet, na przedpokoju szafa typu Komandor, balkon.Kuchnia, łazienka, WC -.