dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

375 000 zł50,12 m² 7 482,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,12 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze. Kluczowe informacje:- Powierzchnia: 50,12 m - Piętro: 1 - Liczba pokoi: 3 - Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w topowej lokalizacji Stargardu! Jeśli cenisz sobie: - brak zmartwień wolnym miejscem parkingowym - Wypoczynek na własnym dużym tarasie - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80,78 m² 5 805,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 73,38 m2. Lokal jest położony na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 999 zł52 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 52,02 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

444 000 zł73 m² 6 082,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zamieszkaj w lubianej dzielnicy w Stargardzie! Słoneczne mieszkanie 4-pokojowe położone na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku na Os. Letnim w Stargardzie. Pow. użytkowa ponad 73 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 105 zł63,65 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miasto W mieście | 0% prowizji Nowe Miasto Stargard nowa jakość życia 0%! Komórka lokatorska w cenie! Są inwestycje, które oferują mieszkania i są takie, które tworzą zupełnie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł41,10 m² 8 978,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - os. Ogrody Łukasiewicza Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł55,41 m² 7 760,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 30,07 m2 do 75,85 m2. W budynkach zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,44 m² 6 728,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,06 m² 8 163,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł69,82 m² 5 299,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,64 m2 z piwnicą - osiedle Lotnisko, stargard Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 772 zł46,84 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,84 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,99 m² 7 502,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje, ul. Szczecińska gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,99 m , zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 297 zł42,34 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania w budynku D ekskluzywne osiedle smart city nowatorski projekt inwwestycyjny,eleganckie I komfortowe osiedle przyjazne otoczenie Harmonijna mieszanka budynków.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,32 m² 7 475,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

228 999 zł26,49 m² 8 644,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 26,51 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,45 m² 7 756,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasny, przestronny apartament z możliwością przerobienia na 4 pokoje lub wyodrębnienia dwóch lokali mieszkalnych - gotowy do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł98 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do oferty mieszkania położonego na 3 piętrze w kamienicy. Lokal znajduje się w okolicy Starego Miasta i składa się z: salonu kuchnisypialnipokojupokoju przechodniegołazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł78,19 m² 8 044,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł112 m² 3 383,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej 92 m2, położone na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Piłsudskiego. Lokal składa się z: - salon i drugi częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł63,80 m² 10 329,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie dwu-poziomowe z antresolą w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł94,98 m² 4 737,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w Stargardzie, przy ulicy Bydgoskiej. To przestronne lokum znajduje się w kamienicy, która z pewnością ma wiele do zaoferowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł32,74 m² 8 827,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 1 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (ogródek o powierzchni 23,71 m2) w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł41,20 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, przedmieście Barnimowskie Cena: 400 000 pln Powierzchnia: 41,2 m Liczba pokoi: 2 plus balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie. Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,59 m² 8 612,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle horyzont to doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne, przyjazne otoczenie a jednocześnie bliskość infrastruktury miasta oraz osiedla Pyrzyckiego. To już 2 etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł54,81 m² 10 928,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie dwu-poziomowe z antresolą w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł42,28 m² 8 017,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł72,56 m² 6 449,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,56 m , zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego w Stargardzie. 4. piętro w niskim, czteropiętrowym bloku. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,94 m² 8 122,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Zachód. To idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 500 zł27,91 m² 9 691,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Perła Centrum Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 576 zł45,68 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na nowo wybudowanym, zamkniętym osiedlu Perseusza w Stargardzie. Nieruchomość została wykończona pod klucz ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,38 m² 9 824,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 27,38 m2, zlokalizowane na drugim piętrze zadbanej, dwupiętrowej kamienicy. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w budynku na Os. Pyrzyckim z 2010 r., przy ul. Witkiewicza. Lokal o powierzchni użytkowej 53,57 m2 położony na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł25,09 m² 7 373,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł40,86 m² 11 478,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje klimatyzacja os. Ogrody łukasiewicza Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji W ofercie piękne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niewielkiej III piętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,93 m² 8 720,19 zł/m²

 

Piętro:1/3