dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

339 000 zł119 m² 2 844,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! nowa cena! ostatnie dwa lokale! Ładne, nowo-wybudowane apartamenty w ramach inwestycji deweloperskiej położonej w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Stargard

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45 m.kw. położone na IV piętrze niskiego bloku w rejonie Starego Miasta w Stargardzie. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 780 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy nowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym oraz balkonem. Osiedle, jakiego jeszcze nie było! Nowe2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 30 m Nowością będzie wielofunkcyjne boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

231 795 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim. Osiedle, jakiego jeszcze nie było! Nowością będzie wielofunkcyjne boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią do gry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

166 005 zł37 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Osiedle, jakiego jeszcze nie było! Nowością będzie wielofunkcyjne boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Centrum,Stargard

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro grand Finanse & Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem właściciela nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

159 300 zł35 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym oraz przydomowym ogródkiem. Osiedle, jakiego jeszcze nie było! Nowością będzie wielofunkcyjne boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią do gry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

269 685 zł57 m² 4 737 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym oraz dużym przydomowym ogródkiem! Aż 121 m Osiedle, jakiego jeszcze nie było! Nowością będzie wielofunkcyjne boisko sportowe ze sztuczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

137 091 zł31 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednia! Osiedle Diamentowe to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany przy ulicy Orzeszkowej w Stargardzie składający się z 5 budynków mieszkalnych. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

248 310 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim, znajdujące się w spokojnej, cichej lokalizacji blisko centrum. Wymiary pomieszczeń: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego w Stargardzie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, w skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

159 300 zł35 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dobrze oświetlone mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym oraz przynależnym ogródkiem. Osiedle, jakiego jeszcze nie było! Nowością będzie wielofunkcyjne boisko sportowe ze sztuczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

232 695 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Stargard

280 000 zł87 m² 3 203,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 87,40 m.kw. położone na paterze niskiego budynku wielorodzinnego w centrum Stargardu. Lokal rozkładowy składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni), dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

136 604 zł31 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

244 240 zł57 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56,80 m.kw. z dużym tarasem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

255 571 zł59 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

155 000 zł39 m² 3 987,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 38,87 m2, znajdujące się na II piętrze kamienicy w centrum Stargardu. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

170 434 zł38 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednia! kupujący prowizja 0% Osiedle Diamentowe to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany przy ulicy Orzeszkowej w Stargardzie składający się z 5 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

239 000 zł79 m² 3 032,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Jasne, przestronne mieszkanie z wysokimi pokojami o wymiarach 24/20/18 m2. Na podłodze nowe panele, ściany gładzone malowane, okna duże, pcv. Do jednego z pokoi przylega duża, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł45 m² 3 756 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na ostatnim piętrze bloku na ul. Łabędziej w Stargardzie. Metraż 45 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł69 m² 2 879,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego, zlokalizowane na obrzeżach Stargardu. W skład powierzchni użytkowej 69,10m2 wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

201 695 zł46 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

349 000 zł177 m² 1 971,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Ciekawe dwupoziomowe mieszkanie - piętro i poddasze dwurodzinnej willi w spokojnym rejonie ul. Kościuszki w Stargardzie. Przedmiotowa nieruchomość ma pow. użytkową 172 m.kw, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 000 zł91 m² 2 692 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw , w Centrum Stargardu , w niedalekiej odległości od Parku Chrobrego z placem zabaw. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

310 003 zł72 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

148 000 zł56 m² 2 659,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m.kw usytuowane na I piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum Stargardu. Nieruchomość składa się z 2 rozkładowych pokoi (pow. 20 m.kw, 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Hallera

Hallera,Stargard

145 000 zł38 m² 3 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Ofertą sprzedaży jest kawalerka , po remoncie w 2015roku o pow. 37,7 m2 położone na os. Hallera na 2 piętrze w budynku. Wymieniona instalacja elektryczna i kanalizacyjna .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Stargard

209 000 zł57 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku,zlokalizowane w centrum Stargardu. W skład powierzchni 57m2 wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Centrum,Stargard

154 801 zł39 m² 3 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na nowo-powstającym osiedlu w rejonie centrum Stargardu. Przedstawiany lokal o powierzchni 38,71 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Stargard

149 999 zł48 m² 3 124,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł87 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w Centrum o powierzchni 87,33 m2 Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe, o pow. 87,33 m2 położone w centrum na drugim piętrze, w kamienicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stare Miasto,Stargard

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja Zamieszkaj na Starym Mieście i korzystaj z uroków okolicy! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie z balkonem, usytuowane na drugim pietrze w niskim 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Stargard

373 432 zł97 m² 3 834 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie! Nowowybudowane mieszkanie w ramach inwestycji deweloperskiej położonej w spokojnej dzielnicy Stargardu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 58 m.kw, położone na wysokim paterze w kamienicy w centrum Stargardu. Mieszkanie składa się większego pokoju stanowiącego salon, mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Letnie

Letnie,Stargard

240 000 zł54 m² 4 403,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, położone na 1 piętrze kamienicy na Osiedlu Letnim. W skład nieruchomości wchodzą: -2 pokoje; -otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Stargard

175 000 zł41 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 41 m2 znajdujące się na II piętrze (poddasze) kamienicy w spokojnej części miasta (okolice Starego Miasta). Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Chopina

Chopina,Stargard

175 000 zł45 m² 3 854,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkania na Os. Chopina w Stargardzie. Biuro grand Finanse& Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Władysława Łokietka

Stare Miasto,Stargard

89 000 zł19 m² 4 599,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej ciepłowni, mieszkanie środkowe ciepłe z dużymi oknami, kuchnia widna. Do mieszkania przynależy strych i duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

163 000 zł42 m² 3 914,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Os.Zachód w Stargardzie. Biuro grand finanse&nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stargard Mieszkanie na Starówce sprzedaż. Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze. Duzy jasny pokoj z balkonem na południowa strone z widokiem na drzewa Parku. Kuchnia z dwoma oknami od.