dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

92 000 zł27 m² 3 394,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz mieszkanie położone blisko centrum Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o powierzchni 27,10m2 usytuowane na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eleganckie,gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 52,94m2 usytuowane na Osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 2 pokoi,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł70 m² 3 232,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 69,60m2 zaaranżowane z mieszkania trzypokojowego na salon 25m2 i sypialnię 14m2 oraz kuchnię z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł85 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 84,60m2 usytuowane na II piętrze niskiej kamienicy na Przedmieściu Szczecińskim w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

144 000 zł47 m² 3 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 46,86m2 usytuowane na Starówce w Stargardzie Szczecińskim.Lokal posiada trzy rozkładowe pokoje ( z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą o powierzchni użytkowej 47,62m2 usytuowane blisko centrum Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 000 zł49 m² 3 446,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz mieszkanie o powierzchni 49,32m2 usytuowane na Osiedlu Letnim w Stargardzie. * mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 000 zł72 m² 3 402,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w ofercie tylko w naszym biurze - Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 49,79m2 usytuowane na II piętrze nowoczesnego szeregowca w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2010 roku usytuowane na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie posiada : duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Hallera

Hallera,Stargard

98 000 zł27 m² 3 670,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26,70m2 usytuowane na Osiedlu Hallera w Stargardzie. * mieszkanie składa się z pokoju z wnęką,otwartej kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł49 m² 4 377,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49,12m2 usytuowane w zabytkowej dzielnicy Stargardu - Starówka. * mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł106 m² 1 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta - kupujący bez prowizji dla biura Do wydania od zaraz bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 106,41m2 usytuowane w miejscowości Tarnowo - 3 km od Suchania,20 km od Stargardu. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

186 000 zł93 m² 1 995,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz - Komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 93,19m2 usytuowane na III piętrze kamienicy blisko centrum Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kluczewo

Kluczewo,Stargard

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wolna od zaraz duża kawalerka o powierzchni 37,83m2 położona na wysokim parterze niskiego budynku wielorodzinnego na Oś.Kluczewo w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

295 000 zł102 m² 2 903,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne,komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie usytuowane w ścisłym Centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal o powierzchni 101,60m2 posiada salon 24m2,trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Chopina

Chopina,Stargard

225 000 zł74 m² 3 032,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1885

W ofercie sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego o powierzchni 74,20m2 na osiedlu Chopina w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

124 000 zł79 m² 1 569,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79m2, na którą składają się cztery pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój. Duży balkon. Okna pcv, na podłodze panele i terakota. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta W programie "mieszkanie dla młodych" na rynku wtórnym Do wydania od zaraz bezczynszowa duża kawalerka o powierzchni użytkowej 43m2 usytuowana w miejscowości Warnice - 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł80 m² 3 198,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 77,11m2 położone w centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal posiada rozkładowe pokoje,oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

115 000 zł54 m² 2 124,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w programie "MdM" - Do wydania od zaraz bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,14m2 usytuowane w okolicy Jeziora Miedwie.Lokal położony na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

98 000 zł28 m² 3 445,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 28,44m2 usytuowana w centrum Stargardu. * mieszkanie składa się z pokoju,oddzielnej kuchni z oknem,łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

246 000 zł91 m² 2 700,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 91,10m2 usytuowane w Śródmieściu Stargardu. * lokal posiada duży salon z werandą,trzy pokoje,oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

149 000 zł38 m² 3 973,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W sprzedaży z umeblowaniem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,50m2 usytuowane na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. * mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym,osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

159 000 zł47 m² 3 367,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,22m2 położone na zielonym Osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie posiada : dwa rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Stargard

299 000 zł112 m² 2 669,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży przestronne,środkowe mieszkanie o powierzchni 111,68m2 usytuowane w ścisłym centrum Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie o wysokim standardzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zachód

Zachód,Stargard

240 000 zł78 m² 3 084,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe po generalnym remoncie w 2006 roku o pow. 77,80m2 położone na os. Zachód na 9 piętrze w budynku o 11 kondygnacjach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

180 000 zł48 m² 3 765,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie o powierzchni 47,80m2 usytuowane na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,42m2 usytuowane w zabytkowej dzielnicy Stargardu Szczecińskiego - Starówka. *Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

155 000 zł89 m² 1 737,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Okazja na Rynku - 1737 zł/m2. Do wydania od zaraz mieszkanie o powierzchni 89,19m2 usytuowane w Śródmieściu Stargardu Szczecińskiego. * mieszkanie składa się z 4 pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

220 000 zł67 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W programie "mieszkanie dla młodych" na rynku wtórnym Do wydania od zaraz mieszkanie o powierzchni 67,10m2 usytuowane na osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 000 zł59 m² 3 203,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,81 m zlokalizowane na parterze w bloku na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch przechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

104 000 zł26 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży z umeblowaniem kawalerka o powierzchni użytkowej 25,46m2 położona w centrum Starówki w Stargardzie Szczecińskim.W mieszkaniu pokój z wnęką 18m2,oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

235 000 zł60 m² 3 890,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie,nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 60,40m2 usytuowane na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

194 000 zł56 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,28m2 usytuowane w okolicy Osiedla Letniego w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 000 zł51 m² 3 540,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,41m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiej odnowionej kamienicy w okolicy Osiedla Letniego w Stargardzie Szczecińskim.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

240 000 zł76 m² 3 154,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Lokal z widokiem na panoramę miasta - Do wydania od zaraz mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 76,08m2 usytuowane na VIII piętrze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Zachód w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Chopina,Stargard

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,80m2 usytuowane na Osiedlu Chopina w Stargardzie. * mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina

Chopina,Stargard

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,80m2 usytuowane na Osiedlu Chopina w Stargardzie. * mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w programie "MdM" - Do wydania od zaraz bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,80m2 usytuowane w miejscowości Krąpiel - 8km od Stargardu.Lokal czysty.