dowolna

Nowe domy Stargard

57 ogłoszeń

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

285 000 zł73 m² 3 883,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) - alternatywa mieszkania - inwestycja prowadzona jest przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł74 m² 4 319,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) - alternatywa mieszkania - inwestycja prowadzona jest przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

530 000 zł125 m² 4 229,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Nowe domy wolnostojące położony w odległości 1 km od Stargardu. Domy wybudowane w 2017 roku. Budynki posadowione na działce o powierzchni 716,3 m.kw. Budynki wykonany z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łabędzia

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł143 m² 2 720,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

W przypadku tej oferty klient do biura. Prowizja 0%. W ofercie został jeden dom. Drugi dom po lewej stronie jest zarezerwowany! Nowoczesny wolnostojący dom pod miastem. Według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Stargard dom stan deweloperski blizniak Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w niedalekiej odległości od centrum miasta. Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa domu 117 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta archiwalna - sprzedano. Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w niedalekiej odległości od centrum miasta. Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa domu 117 m2, całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

285 000 zł73 m² 3 883,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł74 m² 4 319,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

379 000 zł103 m² 3 671,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej znajdujący się w Witkowie Drugim ok. 3 km od Stargardu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ciekawy dom wolnostojący położony w miejscowości Gogolewo, położonej 10 km od Stargardu. Budynek o pow. użytkowej ok. 80 m.kw., pow. całkowitej ok. 125 m.kw. Na parterze urządzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

388 000 zł109 m² 3 575,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - inwestycja planowana jest przy ul. Podmiejskiej w Stargardzie. Domy dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

388 000 zł109 m² 3 575,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł194 m² 1 804,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym, usytuowany na działce 950m2. Powierzchnia domu 142 m2 + taras 21 m2. Na powierzchnie domu składają się: parter 1. Wiatrołap-5,02 m2 2. Hol- 2,63 m2 3. Łazienka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

338 000 zł93 m² 3 632,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Ostatni segment Z oddaniem do końca tego roku! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

338 000 zł93 m² 3 632,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdyńska

Stare Miasto,Stargard

323 000 zł85 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na ładnej działce w okolicach Starego Miasta, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

338 000 zł93 m² 3 632,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł103 m² 3 477,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

388 000 zł109 m² 3 575,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł127 m² 3 140,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni użytkowej 127,03 m2, posadowiony na działce 450m2, zlokalizowany w spokojnej części miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

325 000 zł89 m² 3 671,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia - Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, najlepiej na przedmieściach? Nasza oferta to wymarzone miejsce dla osób które chcą odpocząć od zgiełku miasta jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdyńska

Stare Miasto,Stargard

323 000 zł85 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł127 m² 2 904,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

338 000 zł93 m² 3 632,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

388 000 zł109 m² 3 575,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł141 m² 2 819,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej znajdujący się w spokojnej dzielnicy Stargardu rejon ul. Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

378 000 zł109 m² 3 482,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł141 m² 2 819,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł89 m² 3 603,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłączny przedstawiciel Arma nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży osiedle nowobudowanych domów w zabudowie bliźniaczej. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, najlepiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł89 m² 3 603,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

455 000 zł145 m² 3 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferta bezpośrednia - i 2% pcc u notariusza! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w rejonie Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Budynek energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zachód

Zachód,Stargard

338 000 zł93 m² 3 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ofertą sprzedaży są szeregowce w stanie deweloperskim o powierzchni 93 m2, znajdujące się na nowo powstałym Osiedlu Południk. Nieruchomość na własność, bez czynszu, z działką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł93 m² 3 852,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

378 000 zł109 m² 3 482,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł141 m² 2 819,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej znajdujący się na spokojnej dzielnicy Stargardu w rejonie ul. Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł89 m² 3 603,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna