dowolna

Nowe mieszkania Stargard

122 ogłoszenia

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

243 612 zł36 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 6 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

439 484 zł65 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - bez kosztów pośrednictwa. Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu "harmonia park" (ul. Czesława Niemena) położone w cichej i spokojnej okolicy a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

205 224 zł30 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

198 000 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

333 207 zł53 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

333 774 zł53 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (ulica położona jest pomiędzy ul. Broniewskiego oraz Spokojną) - Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

199 254 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! VI blok W sprzedaży! idealne mieszkanie pod inwestycje! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (dojazd od ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

237 510 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

VI blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (odbicie od ul. Broniewskiego) - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 36,54 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

339 648 zł53 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

264 615 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,71 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

251 030 zł39 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38,62 m.kw. z dużym balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

241 362 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

449 000 zł73 m² 6 118,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 636,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

202 876 zł30 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

236 860 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

198 660 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

356 765 zł57 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

299 999 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ostatnie wolne mieszkanie! Ładne, nowo budowane mieszkanie na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

348 936 zł56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkania o powierzchni 56,28 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

199 254 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

237 510 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

333 774 zł53 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

444 077 zł72 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! Na sprzedaż 3 pokojowy apartament z balkonem rozciągającym się po całej szerokości/długości mieszkania. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

348 130 zł56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkania o powierzchni 56,15 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

424 536 zł74 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkania usytuowane na Starym Mieście w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 74,48 m.kw. składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

422 320 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

430 542 zł64 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - bez kosztów pośrednictwa. Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu "harmonia park" (ul. Podleśna/ Czesława Niemena) położone w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

407 929 zł52 m² 7 776 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

370 591 zł57 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Stargard,zachodniopomorskie

402 525 zł64 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - bez kosztów pośrednictwa. Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu "harmonia park" z pełną infrastrukturą (ul. Podleśna/ Czesława Niemena) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

359 249 zł58 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja na 2022 rok! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,85 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

368 253 zł59 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na trzecim piętrze! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

444 077 zł72 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard

440 000 zł74 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek wybudowany! lokal wolny od zaraz oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkania usytuowane na Starym Mieście w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 74,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

315 084 zł51 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. Oferowane mieszkanie o powierzchni 50,82 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard

315 084 zł51 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

196 992 zł31 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowobudowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 30,78 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

269 504 zł42 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 42,11 m.kw. składa się.