dowolna

Nowe mieszkania Stargard

122 ogłoszenia

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

483 278 zł81 m² 5 895 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. 81,36 m.kw. (dostępne też metraże 76 m.kw) z tarasem i ogródkiem, położone w Stargardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

221 334 zł30 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 6 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Pyrzyckie,Stargard

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest nowe mieszkanie dwupokojowe, mieszczące się na nowo powstałym Osiedlu Scand House w Stargardzie (os.Pyrzyckie). Mieszkanie jest doskonale doświetlone i funkcjonalne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

266 961 zł37 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

6 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (odbicie od ul. Broniewskiego) - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 36,57 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 636,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

354 363 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł73 m² 6 255,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Pyrzyckie,Stargard

57 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro grand Nieruchomości && Finanse jest wyłącznym przedstawicielem Wynajmującego. Ofertą najmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 57 m2 , usytuowane na III piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

391 755 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (status lokalu mieszkalnego), umiejscowiony w spokojnej dzielnicy Stargardu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stare Miasto,Stargard

267 800 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł73 m² 6 255,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

266 961 zł37 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

6 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (odbicie od ul. Broniewskiego) - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 36,57 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

382 070 zł59 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na parterze z balkonem. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

260 984 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na parterze z balkonem rozciągającym się po całej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

266 012 zł36 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

VI blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (odbicie od ul. Broniewskiego) - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 36,44 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

372 060 zł57 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

309 740 zł46 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim składające się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

213 248 zł31 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na trzecim piętrze! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

350 805 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Stargard

390 130 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na trzecim piętrze z windą. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pyrzyckie

Pyrzyckie,Stargard

399 900 zł53 m² 7 483,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta W formie 0% - Miejsce postojowe w cenie! Komfortowe mieszkania na nowoczesnym osiedlu scand house w Stargardzie zlokalizowane na Osiedlu Pyrzyckim. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Stargard

350 424 zł57 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowobudowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 56,52 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

344 370 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (ulica położona jest pomiędzy ul. Broniewskiego oraz Spokojną) - Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

251 436 zł36 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

378 882 zł61 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,11 m.kw. z dużą loggią, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł49 m² 5 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 49,18 m2 położony na parterze wyremontowanego budynku przy Ul. Warszawskiej w skład którego wchodzi : - Salon - Sypialnia - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Stargard

479 617 zł81 m² 5 895 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. 78,05 m.kw. z tarasem i ogródkiem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

207 690 zł30 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

364 305 zł56 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ładne, nowo budowane mieszkanie na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

343 785 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

403 777 zł64 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ostatnia szansa na zakup po starej cenie! Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podmiejska

Stargard,zachodniopomorskie

342 079 zł53 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu Cz. Niemena z pełną infrastrukturą. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 636,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 100 zł31 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! Na sprzedaż 1 pokojowy apartament z balkonem rozciągającym się po całej szerokości/długości mieszkania. Nieruchomość znajduje się na parterze, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Pyrzyckie,Stargard

243 612 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

VI blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (odbicie od ul. Broniewskiego) - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 36,54 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 780 zł31 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

263 636 zł39 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! Na sprzedaż 2 pokojowy apartament. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, o powierzchni użytkowej 38,77 m2. Brak balkonu. Apartament sprzedawany w standardzie developerskim,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Stargard, tylko rynek pierwotny

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij