dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Stargard Osiedle Pyrzyckie

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 875 zł65,05 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą i 2 balkonami o powierzchni 65,05 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł234 m² 6 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Dom wolnostojący położony w nowej, centralnej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, pow. całkowita ok. 235 m2, w skład, którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²32 m² 2 016 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w centrum Stargardu | bez prowizji | od 32 m2 Stargard, ul. Pierwszej Brygady 35 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 32 m2, położony na V piętrze w zadbanym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - domy w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 102 m.kw. , pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 25,47 m.kw. w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 52,02 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 105 zł63,65 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miasto W mieście | 0% prowizji Nowe Miasto Stargard nowa jakość życia 0%! Komórka lokatorska w cenie! Są inwestycje, które oferują mieszkania i są takie, które tworzą zupełnie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 200 zł89,20 m² 7 221,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 26,51 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 760 zł89,20 m² 6 936,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,59 m² 8 612,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle horyzont to doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne, przyjazne otoczenie a jednocześnie bliskość infrastruktury miasta oraz osiedla Pyrzyckiego. To już 2 etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł42,28 m² 8 017,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł135 m² 8 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa oferta! Dom wolnostojący położony w nowej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Pow. użytkowa 108 m2 (bez garażu i kotłowni), pow. całkowita ok. 135 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 576 zł45,68 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 360 zł89,20 m² 7 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w budynku na Os. Pyrzyckim z 2010 r., przy ul. Witkiewicza. Lokal o powierzchni użytkowej 53,57 m2 położony na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 933 m² 81,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości oddalonej o 3 km od Stargardu. Cicha i spokojna okolica. Idealne miejsce na wybudowanie swojego domu. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 102 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 772 zł46,84 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,84 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

262 000 zł31,48 m² 8 322,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 31,48 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 600 zł83,51 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Nowe osiedle zielona dolina - segment środkowy o powierzchni użytkowej 84 m2 na osiedlu Pyrzyckim. Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym 37,08 m2, wc 3,21 m2, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,85 m² 6 619,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,85 m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Pyrzyckim. Nieruchomość składa się z : - 2 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł49,85 m² 8 405,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje 49,85 m gotowe do zamieszkania | Osiedle Pyrzyckie Stargard Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,85 m , położone na 3 piętrze w bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m , zaś użytkowej 93,85 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 525 zł56,65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. Przedstawione zdjęcia mają charakter ilustracyjny i służą zaprezentowaniu koncepcji wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękny, nowoczesny dom wolnostojący z 2018 roku, zlokalizowany w cenionej i spokojnej okolicy - na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,79 m2 położone na III piętrze ocieplonego bloku na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Dwa pokojowe, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,68 m² 8 583,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m z ogródkiem 5,72 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Stargard, do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł122,50 m² 6 522,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę. Zapraszam do rezerwacji kolejnego etapu! termin wiosna 2027 Nieruchomość oddawana.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł225 m² 6 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny, położony na spokojnym osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 33,82 m.kw., Zestawienie pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 324 zł50,28 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 62,85 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,98 m² 8 554,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze bloku mieszkalnego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu pyrzyckim w Stargardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 400 zł84 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł31,48 m² 8 290,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna oferta - mieszkanie 2 pokojowe w nowowybudowanym budynku na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej, stargard. Lokal o powierzchni 31,4 m2 położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 31,56 m.kw. , w skład lokalu wchodzą.