dowolna

Biura Stargard - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

41,67 zł/m²24 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowo - usługowe położone w w budynku w pobliżu Urzędu Skarbowego w Stargardzie. Lokal 24,00 m2 - 1.000,00 PLN + VAT Lokal 19,73 m2 - 9.00,00 + VAT Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warowna

Stare Miasto,Stargard

899 000 zł118 m² 7 647,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 98,48 m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy ul. Warownej w Stargardzie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Piastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Przedmieście Poznańskie,Stargard

2 500 000 zł2 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek komercyjny o powierzchni około 2000 m, zlokalizowany w centrum Stargardu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2300 m. Obiekt o zwartej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Centrum,Stargard

38,71 zł/m²31 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal mieszkalny z przeznaczeniem na wynajem na nieuciążliwą działalność położony na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul. Mickiewicza. Nieuchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Zachód,Stargard

39,22 zł/m²51 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem Stargard os. Zachód 51m dostępny od zaraz! Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy w Stargardzie os. Zachód 51m , idealny pod działalność biurową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

39,13 zł/m²69 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego. Lokal składa się z dwóch lokali, sąsiadujących ze sobą, mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Pyrzyckie,Stargard

2 900 000 zł2 000 m² 1 450 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Stargard

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 55 m , zlokalizowany w prestiżowym miejscu bezpośrednio przy Rynku Staromiejskim. Lokal mieści się w suterenie, jednak posiada dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczecińska

Chopina,Stargard

179 000 zł18 m² 10 946,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 18,18 m na parterze oraz dodatkowe 10 m na antresoli, gdzie znajdują się pokój socjalny i toaleta. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Stargard

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz na wynajem lokalu do prowadzenia własnej działalności? Ta oferta jest idealna! Ścisłe centrum Stargardu! Parter, wejście z ulicy. Budynek po termomodernizacji. Pospiesz się, bo został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Metalowa

Stargard,zachodniopomorskie

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem 120 m2 biura wykończonego w wysokim standardzie. Biuro znajduje się na terenie Stargardzkiego Terenu Przemysłowego przy ul. Metalowej 9 z bezpośrednim dostępem do drogi szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Usługowa

Chopina,Stargard

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ofertą wynajmu jest lokal biurowy umiejscowiony w Stargardzkim Parku Przemysłowym w rejonie ul. Usługowej w Stargardzie. Lokal o powierzchni 15 m2, składający się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warowna

Stare Miasto,Stargard

899 000 zł98 m² 9 128,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowa cena świąteczno-noworoczna - tylko do końca lutego 2026. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 98,48 m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy ul. Warownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

39,29 zł/m²84 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo- usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze, okna od osiedla. Dostępna winda. Obiekt zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia Stargard Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok. 30 m , położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Stargardzie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Stargard

Centrum,Stargard

90,91 zł/m²55 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości Oferujemy na wynajem lokal użytkowy idealny na gabinet lekarski w centrum miasta Stargard, który jest miastem o dużych walorach turystyczno-wypoczynkowych, ciekawym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szczecińska

Centrum,Stargard

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest kilka osobnych lokali po kapitalnym remoncie znajdujących się na parterze piętrze budynku w ścisłym centrum Stargardu przy ulicy Szczecińskiej, w okolicach Mc Donalds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

399 000 zł80 m² 4 997,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Stargardu, idealny pod działalność usługową. Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 79,84 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Stargard

42,89 zł/m²51 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy ul. Wojska Polskiego, 51,29 m Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 51,29 m , położony przy ul. Wojska Polskiego. Lokal posiada wejście zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łukasiewicza

Mokrzyca,Stargard

50,86 zł/m²236 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 235,96 m , usytuowanego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łukasiewicza w Stargardzie. To doskonała opcja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Szczecińska

Centrum,Stargard

38,46 zł/m²13 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest kilka osobnych lokali po kapitalnym remoncie znajdujących się na pierwszym piętrze budynku w ścisłym centrum Stargardu przy ulicy Szczecińskiej, w okolicach mcdonalds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

23,44 zł/m²54 m² 1 799 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem! Ofertą wynajmu jest atrakcyjny lokal usytuowany na I piętrze w ścisłym centrum Stargardu - ul. Mickiewicza/piłsudskiego (okna na Piłsudskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szczecińska

Chopina,Stargard

36 zł/m²80 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy w parterze bloku na Os. Chopina w Stargardzie. Pow. użytkowa 80 m2. W skład lokalu wchodzi duża główna sala ok. 33 m2, drugie pomieszczenie ok. 15 m2 oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

23,44 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem! Ofertą wynajmu jest atrakcyjny lokal usytuowany na I piętrze w ścisłym centrum Stargardu - ul. Mickiewicza/piłsudskiego (okna na Piłsudskiego oraz Mickiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wieniawskiego

Chopina,Stargard

28,21 zł/m²39 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu o powierzchni 39 m2 zlokalizowanego na Os. Chopina, przy ul. Wieniawskiego w Stargardzie. Nieruchomość usytuowana na parterze z wejściem z ulicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szczecińska

Centrum,Stargard

38,08 zł/m²13 m² 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

23,44 zł/m²36 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem! Ofertą wynajmu jest atrakcyjny lokal usytuowany na I piętrze w ścisłym centrum Stargardu - ul. Mickiewicza. Lokal o powierzchni 35,89 m.kw. w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny do wynajęcia W ofercie lokal użytkowy z tarasem o powierzchni 40 m2, zlokalizowany w centrum miasta. Nieruchomość z pomieszczeniem socjalnym - idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Stargard

Centrum,Stargard

58,25 zł/m²103 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertą najmu jest lokal użytkowy o powierzchni 103 m2 zlokalizowany w centrum miasta. Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenie działalności (działalność handlowa, usługowa, biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czeska

Chopina,Stargard

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal użytkowy 12 m.kw. z oddzielnym wejściem z ulicy, położony w eksponowanym miejscu na parterze bloku na Os. Chopina w Stargardzie przy ul. Czeskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czarnieckiego

Centrum,Stargard

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 50 m2 położony na II p. CH Rondo w Stargardzie. Przeznaczenie pod handel, biuro lub usługi. Jedna duża sala z pięknym widokiem na park. Na podłodze kafle, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czarnieckiego

Centrum,Stargard

4 zł/m²50 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tak, to nie pomyłka! 200 zł miesięcznie + opłaty! Lokal użytkowy o pow. 50 m2 położony na II p. CH Rondo w Stargardzie do wynajęcia. Przeznaczenie pod handel, biuro lub usługi. Jedna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przemysłowa

Pszczelnik,Stargard

24,34 zł/m²189 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ofertą wynajmu są atrakcyjny lokal użytkowy umiejscowiony w strefie przemysłowej w rejonie ul. Przemysłowej w Stargardzie. Lokal o powierzchni około 190 m2. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przemysłowa

Pszczelnik,Stargard

25,90 zł/m²139 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ofertą wynajmu są atrakcyjny lokal użytkowy umiejscowiony w strefie przemysłowej w rejonie ul. Przemysłowej w Stargardzie. Lokal o powierzchni około 139 m2. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

48,78 zł/m²164 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok 164m2, położony w doskonałej lokalizacji przy ruchliwej ulicy w Stargardzie. Idealne miejsce na działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem o powierzchni 70m2 w podpiwniczeniu! Do wynajęcia lokal w bardzo dobrej lokalizacji przy ruchliwej ulicy w Stargardzie. Na powierzchnię całkowitą lokalu składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Stargard

23,44 zł/m²36 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Słowackiego

Centrum,Stargard

127 000 zł17 m² 7 470,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ciekawy lokal użytkowy o pow. 16,77 m2 położony w wysokim podpiwniczeniu kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Słowackiego. Lokal to jedno pomieszczenie z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

620 000 zł122 m² 5 101,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wspaniała lokalizacja dla przedsiębiorców oraz inwestorów chcących prowadzić biznes w centrum miasta Stargard. Ta zaciszna okolica oferuje rozwój twojej działalności. . A może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czeska

Chopina,Stargard

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak