dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stargard - Oferty „sprzedam mieszkanie”

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Centrum,Stargard

320 000 zł70 m² 4 558,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam do sprzedania bardzo ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie w Stargardzie Szczecińskim, 70,2m na dwóch poziomach. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

190 000 zł53 m² 3 588,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na Osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim. Lokal o powierzchni 52,94 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Lotnisko,Stargard

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma 40m2. jest świeżo po remącie. w kuchni jest aneks kucheny. łazienka czysta i zadbana. pokoj ma 26 m2 jest duzy i przestrony , pokoj jest sloneczny. w bloku jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Letnie,Stargard

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46m2, na os.Letnim. Przestronne, bardzo jasne na 4 piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje (z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Zachód,Stargard

139 000 zł30 m² 4 557,38 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o powierzchni 30,5 m2 położona na szóstym piętrze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Zachód. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pyrzyckie

Pyrzyckie,Stargard

239 000 zł71 m² 3 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71 m2 po podłodze, znajdujące się na osiedlu Pyrzyckim. Mieszkanie składa się bardzo przestronnego salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zachód

Zachód,Stargard

200 000 zł63 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie ma powierzchnie 63m2. Położone jest na 4 piętrze czteropiętrowego budynku na Os. Zachód. Składa się z 3 pokoi, 2- przedpokoje, kuchni, łazienki, osobne wc i balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie(spółdzielcze własnosciowe z kw) położone jest na IV piętrze czteropiętrowego budynku na os. Zachód w Stargardzie Szczecińskim. Ma powierzchnie 61 m2. Jest przestronne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Stare Miasto

Stare Miasto,Stargard

90 000 zł26 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna, ciepła kawalerka o pow. 26m2, z kratką balkonową i widną kuchnią położona na parterze czteropiętrowego budynku z cegły zlokalizowanego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernika

Kopernika,Stargard

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe,słoneczne,z dwoma balkonami typu loggia.56m2,4 piętro budynku ocieplonego,zadbanego na os. Kopernika w Stargardzie Szczecińskim. Lokal po kapitalnym remoncie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnia

Letnie,Stargard

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, nizsza cena! Sprzedam atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o duzym metrazu. Remont przeprowadzony 3 lata temu, wygladzone sciany, nowe okna, wymienione wszystkie instalacje, nowy piec co,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

250 000 zł31 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Cznsz miesięczny ok. 200zł, klimatyzacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

100 000 zł29 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze w Stargardzie Szczecińskim 29,97 m kw.Mieszkanie składa się z pokoju , kuchni z oknem , łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Stargard

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam trzy pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 63,80m2 składa się z trzech pokoi, w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma powierzchnie 61m2, położone jest na 4 piętrze czteropiętrowego budynku na Os. Zachód w Stargardzie Szczecińskim. Składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chopina

Chopina,Stargard

218 000 zł74 m² 2 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! tylko 2 945,95 zł/m2! Przestronne 4 pokoje z balkonem do remontu na os. Chopina. Mieszkanie znajduje się na II piętrze czteropiętrowego budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

287 000 zł78 m² 3 679,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Piękne, eleganckie 3 pokoje na I piętrze w kamienicy, w okolicach Starego Miasta. Mieszkanie z klimatem, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie przestronne o pow. 78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Chopina,Stargard

195 000 zł54 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobrze zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie z przydomowym ogródkiem w okolicach os. Chopina. Mieszkanie przestronne, składa się z 3 pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki z wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzewieckiego

Lotnisko,Stargard

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam bardzo ładne mieszkanie na oś. lotnisko mieszkanie mieści się na parterze w dwu piętrowym bloku, blisko sklep i przystanek łatwe dojazdy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

437 000 zł91 m² 4 802,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknym stylu na 2 piętrze kamienicy w spokojnej części miasta, bardzo blisko centrum. Mieszkanie o powierzchni 91,36m2, składa się z 3 pokoi(4 pokój zrobiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

249 000 zł71 m² 3 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Pyrzyckim. Mieszkanie znajduje się na II piętrze czteropiętrowego bloku, w cichej i zielonej części osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zachód

Zachód,Stargard

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na os. Zachód w budynku czteropiętrowym.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. W pokojach na podłodze panele, przedpokój-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Stargard

250 000 zł124 m² 2 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! 2 016,13 zł/m2! 124m2 na Bydgoskiej do remontu! Ogromne możliwości aranżacyjne! Polecam przestronne mieszkanie o pow. 124m2. Mieszkanie w budynku 2 piętrowym, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

236 000 zł63 m² 3 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, dobrze zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na os. Zachód. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

187 000 zł66 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66m2, z ogródkiem w centrum, blisko ul. Szczecińskiej. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, jednego mniejszego i ustawnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

144 000 zł46 m² 3 130,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie do remontu w kamienicy, w okolicy os. Kopernika. Mieszkanie o powierzchni 45,3m2, składa się z dwóch przestronnych pokoi, korytarza, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie o pow. 74m2 składa się z 3 pokoi, korytarza, widnej i ustawnej kuchni oraz łazienki i osobnego wc. Okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

206 000 zł68 m² 3 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na os. Lotnisko. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, dwóch przedpokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Kuchnia ustawna i widna, z oknem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Tylko 2 962,96 zł/m2! Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na poddaszu na os. Lotnisko. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 40m2 składa się z dwóch pokoi, korytarza, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

286 500 zł71 m² 4 035,21 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie z balkonem na 6 piętrze wieżowca na os. Letnim. Mieszkanie o powierzchni 70,33 składa się z czterech pokoi(w tym jeden przejściowy), przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Chopina,Stargard

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe na os. Chopina. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym, ocieplonym bloku. Składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do obejrzenia mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 53m2,znajdujące się na parterze niskiego II piętrowego budynku mieszkalnego w spokojnej okolicy osiedla Lotnisko. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chopina

Chopina,Stargard

226 000 zł74 m² 3 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa cena! Tylko 3 045,82 zł/m2 za mieszkanie na os. Chopina. Mieszkanie znajduje się w centrum os. Chopina, na 4 piętrze czteropiętrowego, ocieplonego budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Zachód

Zachód,Stargard

269 000 zł76 m² 3 539,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam duże, przestronne mieszkanie na Os. Zachód. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni (jasna z oknem) oraz łazienki. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Stargard

168 000 zł80 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko 2100 zł za m2! Okazja w bardzo dobrym standardzie! Tylko dla klienta gotówkowego. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na os. Lotnisko. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Zachód,Stargard

167 000 zł42 m² 3 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os. Zachód. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz osobnego wc. Ściany w mieszkaniu gładkie, malowane. Na.